18:15 - 1403/04/16

اجتماعی

برای ارائه اسناد هزینه‌های درمانی بازنشستگان کشوری مهلت داده شد

مهلت ارائه اسناد هزینه‌های درمانی بازنشستگان کشوری که پیشتر تا ۳۱ خردادماه اعلام شده بود، با توجه به درخواست‌های مکرر بازنشستگان، تا ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳

حکم بازنشستگان تامین اجتماعی| ساده ترین شیوه دانلود حکم مستمری بگیران تامین اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، مهلت ارائه اسناد هزینه‌های درمانی بازنشستگان کشوری که پیشتر تا ۳۱ خردادماه اعلام شده بود، با توجه به درخواست‌های مکرر بازنشستگان، تا ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

برای ارائه اسناد هزینه‌های درمانی بازنشستگان کشوری مهلت داده شد

مهلت ارائه اسناد هزینه‌های درمانی بازنشستگان کشوری که پیشتر تا ۳۱ خردادماه اعلام شده بود، با توجه به درخواست‌های مکرر بازنشستگان، تا ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ تمدید شد. این فرصت عالی برای بازنشستگان است تا نسبت به ارائه اسناد هزینه‌های درمانی خود به شعب و نمایندگان منتخب اعلام شده از سوی شرکت بیمه ملت اقدام کنند.

صندوق بازنشستگی کشوری در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به درخواست‌های مکرر بازنشستگان، مهلت ارائه اسناد هزینه‌های درمانی از ابتدای سال‌جاری تا پایان اردیبهشت‌ ماه که پیشتر تا ۳۱ خردادماه اعلام شده بود، تا ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ تمدید شد.

این صندوق از همه بازنشستگان خواست با استفاده از فرصت تعیین شده، نسبت به ارائه اسناد هزینه‌های درمانی خود به شعب و نمایندگان منتخب اعلام شده از سوی شرکت بیمه ملت اقدام کنند.

این تمدید مهلت به منظور مساعدت با  آنان و در پاسخ به درخواست‌های مکرر آنان انجام شده است و ساعت ارائه اسناد: ۸ صبح تا ۱۴ تعیین شده است.لیست نمایندگان منتخب دریافت و ثبت اسناد درمانی بیمه‌شدگان صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی :https://darman.mellatyar.app/home/damages

ثبت درخواست بیمه تکمیلی  آنان
پس از مشخص شدن شرکت بیمه ملت به عنوان شرکت بیمه‌گر در قرارداد بیمه تکمیلی درمان آنان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری در سال ۱۴۰۳ برخی  آنان مطرح شده است که اطلاعیه‌های بعدی نیز به آنها پاسخ داده خواهد شد.قرارداد سال جاری طبق روال سال های گذشته اجرا خواهد شد و بر اساس آن تمامی افراد تحت پوشش قرارداد بیمه تکمیلی درمان سال ۱۴۰۲ به صورت خودکار به قرارداد سال ۱۴۰۳ منتقل می شوند و نیازی به ثبت نام جدید نیست.

بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان

برای ارائه اسناد هزینه‌های درمانی بازنشستگان کشوری مهلت داده شد

همچنین بخوانید:
حقوق تیرماه آنان در فیش حقوقی۳ میلیون تومان بیشتر است
ثبت درخواست حذف و اضافه به این معنا است که آنان و وظیفه بگیران تحت پوشش قرارداد بیمه تکمیلی درمان در صورت نیاز به اضافه یا کم کردن افراد تحت تکفل خود که در قرارداد سال قبل ثبت شده و یا ثبت نشده بودند، می‌توانند برای ثبت یا حذف این افراد (افراد تحت تکفل) در بخش مربوطه در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری اقدام کنند.

همچنین بخوانید:
آخرین وضعیت متناسب سازی و افزایش حقوق آنان و مستمری بگیران امشب ۱۴ تیر ۱۴۰۳
بازنشستگان و وظیفه بگیرانی که تمایل به استفاده از این خدمت برای سال ۱۴۰۳ ندارند نیز می توانند در همین سامانه نسبت به حذف قرارداد پوشش بیمه تکمیلی درمان اقدام کنند که عکس این موضوع نیز برای افرادی که قبلا بیمه نبوده و اکنون متقاضی بیمه تکمیلی هستند، قابل انجام است.

صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرده است که متقاضیان حذف یا اضافه کردن افراد تحت تکفل می توانند مانند سال گذشته به نشانی اینترنتی اعلام شده، مراجعه و اقدام کنند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط