۱۷:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۰

ورزشی

اوسمار ۱۹ بازیکن بزرگسال در فهرست خود را به مدیران باشگاه اعلام کرد

اوسمار ویرا با توجه به شرایط ویژه فهرست بزرگسالان پرسپولیس و مجاز بودن سرخ‌پوشان به استفاده از ۱۹ بازیکن بزرگسال در فهرست خود

اوسمار

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از روز۱۰۰ اوسمار ویرا با توجه به شرایط ویژه فهرست بزرگسالان پرسپولیس و مجاز بودن سرخ‌پوشان به استفاده از ۱۹ بازیکن بزرگسال در فهرست خود. برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

اوسمار ۱۹ بازیکن بزرگسال در فهرست خود را به مدیران باشگاه اعلام کرد

اوسمار ویرا با توجه به شرایط ویژه فهرست بزرگسالان پرسپولیس و مجاز بودن سرخ‌پوشان به استفاده از ۱۹ بازیکن بزرگسال در فهرست خود، به مدیران باشگاه اعلام کرده که مشکلی با جدایی قطعی احمد گوهری ندارد و احتمالاً گوهری قراردادش با آلومینیوم را دائمی خواهد کرد.

با وجود عدم تمدید قرارداد اوسمار ویرا، سرمربی برزیلی لیست بازیکنان مازاد و موردنظر خود را در اختیار مدیریت باشگاه پرسپولیس قرار داده است.

اوسمار

اوسمار ۱۹ بازیکن بزرگسال در فهرست خود را به مدیران باشگاه اعلام کرد

اوسمار ویرا انتخاب غیرمنتظره مدیران باشگاه پرسپولیس برای جانشینی یحیی گل‌محمدی بود که این مربی برزیلی عملکردی فراتر از انتظار داشت و توانست همراه سرخ‌پوشان پایتخت مقام قهرمانی در لیگ برتر را به‌دست آورد؛ آن‌هم در حالی‌که در نقل‌وانتقالات زمستانه، پرسپولیسی‌ها با ویرا قراردادی کوتاه‌مدت به امضا رسانده بودند، اما با توجه به عملکرد درخشان سرمربی برزیلی، حالا سرخ‌پوشان پایتخت به دنبال تمدید قرارداد او هستند.

رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس که فعلاً ۲۰ روز از انجام فعالیت‌های فوتبالی محروم شده و روز‌های پرحاشیه‌ای را پشت سر می‌گذارد، بعد از قهرمانی سرخ‌پوشان در لیگ بیست‌وسوم، ۲ جلسه مهم با اوسمار ویرا داشت، اما با این وجود، سرمربی برزیلی فعلاً پای برگه تمدید قراردادش را امضا نکرده و دلیل آن‌هم مشکلات خانوادگی است و طبق وعده ویرا به درویش، قرار است در پایان سفرش به برزیل، اوسمار ویرا تصمیم نهایی خود درباره ادامه همکاری یا قطع همکاری با سرخ‌پوشان پایتخت را اعلام کند.

ویرا با وجود آنکه فعلاً به پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای ادامه همکاری پاسخ مثبت نداده، با اصرار مدیران باشگاه، لیست بازیکنان مازاد و موردنیاز خود را در اختیار مسئولان باشگاه قرار داده است. نکته مهم اینکه با توجه به بازگشت بازیکنان مصدوم، قرضی و سرباز، حالا در صورت حفظ همه بازیکنان، پرسپولیس ۴ بازیکن مازاد بر سهمیه بزرگسال خود دارد و همین مسئله باعث شده تا ویرا به دنبال خالی‌کردن فهرست بزرگسال پرسپولیس باشد.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : روز 100

مطالب مرتبط