18:30 - 1403/04/15

ورزشی

استقلال باید با لیست نکونام جلو برود

لیستی مظلومی از آن برای تیم استقلال حرف میزند چیست

جواد نکونام سرمربی استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، پرویز مظلومی که برای شرکت در مرحله دوم انتخابات ریاست‌جمهوری در سالن افراسیایی مجموعه ورزشی شهید شیرودی حضور پیدا کرده بود، درباره بازیکنان تیم استقلال برای فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: باید ببینیم لیست جدید جواد نکونام چیست و باشگاه باید با لیست نکونام جلو برود. اگر قرار باشد خارج از لیست جلو برود دوباره با همان مشکلاتی که در فصل گذشته مواجه شدیم و استقلال از آن مساله متضرر شد مواجه خواهیم بود امیدوارم امسال شاهد مشکلات سال گذشته نباشیم. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

استقلال باید با لیست نکونام جلو برود

وی گفت: باید ببینیم مربی چه بازیکنی را می‌خواهد. من که نمی‌توانم در این زمینه اظهار نظر کنم. مربی روی سیستمی که کار می‌کند بر اساس آن بازیکن جذب می‌کند. ما نمی‌توانیم به مربی بگوییم فعلا بازیکن را با توجه به بودجه‌ای که هست جذب کند. اگر آن بودجه را بخواهیم صرف جذب چند بازیکن خارجی کنیم دستمان بسته است، بودجه ناچیز است و الان نیز صحبت می‌شود هر کسی می‌خواهد قرارداد منعقد کند ماشاءالله قیمت ها خیلی بالا رفته است.

استقلال

استقلال

مظلومی در پاسخ به این پرسش مگر قرار نبود با آمدن هلدینگ مشکل بودجه استقلال حل شود، خاطرنشان کرد: بودجه حل است و مشکل خاصی وجود ندارد، بودجه سقف دارد و سقف آن ۴۲۰ میلیارد است و باید طبق سقف بازیکن جذب کنیم، اگر قرار است خلاف کنیم فاتحه آن خوانده شده است.

پیشکسوت استقلال در پایان گفت: نرخی که در خصوص جذب برخی از بازیکنان شنیده‌ام که حدود ۱۰۰ میلیارد است. البته حق بازیکنان ماست که از لحاظ زندگی و آینده تامین باشند اما این قیمت‌ها نیستند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط