اخبار اقتصادی

استعلام وضعیت وام ازدواج در بانک ملی/پیگیری درخواست وام ازدواج در بانک رفاه

بانک ملی یکی از قدیمی‌ترین و رتبه‌دارترین بانک‌های ایران از لحاظ اعتبار است. به همین دلیل این بانک در بیشتر مواقع یکی از انتخاب‌های اصلی زوج‌های جوان برای دریافت وام و تسهیلات لازم

یارانه/آنچه عروس داماد ها باید راجب یارانه طرح معیشتی بدانند!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،بانک ملی یکی از قدیمی‌ترین و رتبه‌دارترین بانک‌های ایران از لحاظ اعتبار است. به همین دلیل این بانک در بیشتر مواقع یکی از انتخاب‌های اصلی زوج‌های جوان برای دریافت تسهیلات وام لازم برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

استعلام وضعیت وام ازدواج در بانک ملی

بانک ملی یکی از قدیمی‌ترین و رتبه‌دارترین بانک‌های ایران از لحاظ اعتبار است. به همین دلیل این بانک در بیشتر مواقع یکی از انتخاب‌های اصلی زوج‌های جوان برای دریافت تسهیلات لازم و ثبت نام وام ازدواج است. در اینجای مقاله نیاز است بپردازیم به این موضوع که آن دسته که متقاضیان این تسهیلات ازدواج که درخواست خود را در بانک ملی ثبت کرده‌اند، از چه طریقی قادرند از وضعیت وام ازدواج خود باخبر شوند.

وام

استعلام وضعیت وام ازدواج در بانک ملی/پیگیری درخواست این تسهیلات ازدواج در بانک رفاه

یک روش این است که به سایت تسهیلات قرض الحسنه وارد شده و مانند روشی که بیان شده بود، با ثبت کد ملی و کد پیگیری ده رقمی، از وضعیت درخواست این تسهیلات خود مطلع شوند.

پیگیری درخواست وام ازدواج در بانک رفاه

روش اول این است که متقاضی به بانک رفاه مراجعه کرده و وضعیت درخواست خودش را حضوری پیگیری گند.
مراجعه آنلاین روش دومی است که متقاضی دریافت آن می‌تواند برای مشاهده آخرین وضعیت درخواست خود انجام دهد. کاربر در این روش از طریق سایت ve.cbi.ir به قسمت مشاهده وضعیت رفته و پس از پر کردن اطلاعات درخواستی سایت (کد ملی و کد پیگیری)، وضعیت وام درخواستی خود را مشاهده می‌کند.

روند پیگیری وام ازدواج در بانک سپه

هنگامی که متقاضیان دریافت آن از میان لیست بانک‌های دارای خدمات تسهیلات ازدواج، سپه را انتخاب کنند، پس از هر زمانی می‌توانند به دو روش نسبت به پیگیری درخواست خود اقدام کنند:
در روش اول متقاضی دریافت وام ازدواج می‌تواند شخصاٌ به یکی از شعب بانک رفته و درخواست خودش را مبنی بر دریافت  این تسهیلات ازدواج به شکل حضوری پیگیری کند. در روش دوم متقاضی می‌تواند به سایت ve.cbi.ir مراجعه کرده و در منو سمت راست سایت، گزینه «مشاهده وضعیت» را انتخاب کرده و با دادن کد ملی و کد پیگیری خود، نسبت به آخرین وضعیت درخواست این تسهیلات آگاه شود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط