اخرین اخبار رتبه بندی معلمان از پرداخت معوقات رتبه بندی فرهنگیان | اطلاعیه واریز معوقه ۶ ماه رتبه بندی معلمان ۱۴۰۱ / اطلاعیه آموزش و پرورش درباره مقصران نحوه پرداخت حقوق معلمان

اخرین اخبار رتبه بندی معلمان از پرداخت معوقات رتبه بندی فرهنگیان را در اندیشه معاصر بخوانید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، اخرین اخبار رتبه بندی معلمان از پرداخت معوقات رتبه بندی فرهنگیان | اطلاعیه واریز معوقه ۶ ماه رتبه بندی معلمان ۱۴۰۱ / اطلاعیه آموزش و پرورش درباره مقصران نحوه پرداخت حقوق معلمان.  بر اساس آخرین اخبار رتبه بندی معلمان با همت و تلاش شبانه روزی همکاران شما در مجموعه مالی ۶ ماه از  مطالبات مربوط به رتبه بندی در حال آماده سازی و ارسال به خزانه می باشد . در صورت همکاری بانک احتمالا تا قبل از پایان تعطیلات شاهد پرداخت خواهیم بود .

پرداخت معوقات رتبه بندی فرهنگیان

نگارشی که ارسال خواهد شد مربوط به حقوق است

معوقات رتبه بندی ۶ ماه ۱۴۰۱ کامل پرداخت خواهد شد( شش ماهه دوم سال ۴۰۱ )

مرحله بعد معوقات ۴ ماه ۱۴۰۰ کامل پرداخت خواهد شد

نگارش جدید حقوق هم اکنون توسط کارشناسان حسابداری در حال نصب می باشد.

این نگارش معوقات رتبه بندی ۶ ماه دوم سال ۱۴۰۱ را محاسبه و جهت ارسال به خزانه آماده می کند.

پس از واریز این شش ماه تامین اعتبار مجدد انجام و مابقی معوقات رتبه بندی نیز پرداخت می گردد.

اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درباره تاخیر در پرداخت حقوق معلمان

وزارت آموزش و پرورش در خصوص برخورد با عوامل تأخیر و نحوه پرداخت حقوق اسفند ماه فرهنگیان اطلاعیه‌ای صادر کرد. وزارت آموزش و پرورش در خصوص برخورد با عوامل تأخیر و نحوه پرداخت حقوق اسفند ماه فرهنگیان اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: متأسفانه با توجه به تغییر در نگارش حقوق اسفند ماه در آخرین لحظات پایان سال ۱۴۰۱، پرداخت حقوق اسفندماه همکاران فرهنگی با مشکلاتی روبرو شد که به همین جهت از تمام همکاران عذرخواهی می‌شود.

در پی دستور کتبی وزیر آموزش و پرورش در مورخ ۱۴۰۱.۱۲.۲۹، قصور منجر به تأخیر و نحوه پرداخت به موقع حقوق اسفند ماه فرهنگیان متوجه معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع، دفتر برنامه و بودجه و اداره کل مالی تشخیص داده شد، که بدون تردید برخورد قانونی برابر با ضوابط به عمل خواهد آمد.

تعدادی از معلمان و دانشجومعلمان نسبت به نحوه واریز حقوق فرهنگیان کشور اعتراض کردند

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.