۱۸:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۷

اخبار اقتصادی

آیا گران شدن مرغ در سال جاری درست است؟/قیمت انواع گوشت در۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار افزایش را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 80,133 تومان خرید و فروش شد.

قیمت مرغ

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،به نقل از پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار افزایش را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و ۸۰,۱۳۳ تومان خرید و فروش شد.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

 امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار افزایش را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و ۸۰,۱۳۳ تومان خرید و فروش شد.

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم در بازار امروز ثبات قیمت را نسبت به روز گذشته تجربه کرد، ۳۳۰ هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش ثبات قیمت را تجربه کرد و کیلویی ۹۰ هزار تومان معامله شد.

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شتر مرغ کشتار ۳۳۳ هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته افت را تجربه کرده است.

آیا گران شدن  مرغ  در سال جاری درست است؟/قیمت انواع گوشت در27 اردیبهشت 1403

آیا گران شدن مرغ در سال جاری درست است؟/قیمت انواع گوشت در۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

با بیان اینکه قیمت مرغ زنده درب مرغداری‌ها به کیلویی ۵۵ تا ۵۷ هزار تومان رسیده است، گفت: این در حالیست که قیمت تمام شده مرغ برای مرغداران کیلویی ۶۴ تا ۶۵ هزار تومان تمام می‌شود و مرغداران حدود ۱۰ هزار تومان در ضرر هستند.

وی افزود: با مازاد مرغ مواجه هستیم، زیرا جوجه‌ریزی و تولید مرغ افزایش یافته و مرغ بر روی دست مرغداران مانده است.

دبیر کانون سراسری مرغداران گوشتی تصریح کرد: قرار بود مازاد مرغ توسط شرکت پشتیبانی امور دام با قیمت هر کیلو ۵۸ هزار تومان خریداری شود، اما این شرکت قادر به خرید مستقیم مرغ زنده از مرغدار نیست؛ زیرا زیرساخت‌های لازم برای کشتار و بسته بندی را ندارد و فقط تناژ محدودی از طریق مباشرین خریداری کرده که آنچنان در جمع آوری مازاد تولید اثربخش نبوده است.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد روند نزولی قیمت آن به صورت زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار ۵۶,۰۵۳ تومان معامله شد.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش کاهش محسوس قیمت را تجربه کرد و کیلویی ۸۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با ثبات قیمت را نسبت به روز گذشته تجربه کرده است و ۶۲۵ هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار ثبات را در پیش گرفت و کیلویی ۳۰۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار ۳۴۱ هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.قیمت

گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم طبق روال روزهای اخیر در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، ۳۲۰ هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط