۰۰:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۱

گردشگری ومحیط زیست

Royalton Chic Resorts بسته جت خصوصی همه جانبه را راه اندازی کرد

تجربه رویالتون جت شامل Royalton حمل و نقل جت خصوصی از نیوجرسی یا تورنتو، کانادا، با پذیرایی در حین پرواز، اقامت در سوئیت Diamond Club (مانند سوئیت رئیس چند اتاق خوابه و عمارت شیک 11500 فوت مربعی) است. و مجموعه ای از امکانات و فعالیت های م...

Royalton Chic Resorts بسته جت خصوصی همه جانبه را راه اندازی کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،تجربه رویالتون جت Royalton شامل حمل و نقل جت خصوصی از نیوجرسی یا تورنتو، کانادا، با پذیرایی در حین پرواز، اقامت در سوئیت Diamond Club (مانند سوئیت رئیس چند اتاق خوابه و عمارت شیک ۱۱۵۰۰ فوت مربعی) است.برای اطلاعات بیشتر با اندیشه معاصر همراه باشید.

Four Seasons برای منشور جت خصوصی خود رزرو می‌پذیرد!

این بسته شامل حمل و نقل با یک جت شخصی، به علاوه تعدادی از مزایای داخل ملک است.
اعتبار: ۲۰۲۴ Blue Diamond Resorts

این سفر شامل سرویس جت خصوصی با یک Falcon 900EX Easy است که از فرودگاه تتربورو در نیوجرسی یا فرودگاه بین‌المللی پیرسون تورنتو حرکت می‌کند، همراه با پذیرایی در داخل پرواز (از جمله میموزاهای بی انتها).Blue Diamond Resorts یک بسته مجلل و همه جانبه را که برای استراحت گروهی بزرگسالان در Royalton Chic Resorts طراحی شده است، رونمایی کرده است. تجربه رویالتون جت شامل حمل و نقل جت خصوصی از نیوجرسی یا تورنتو، کانادا، با پذیرایی در حین پرواز، اقامت در سوئیت Diamond Club (مانند سوئیت رئیس چند اتاق خوابه و عمارت شیک ۱۱۵۰۰ فوت مربعی) است. و مجموعه ای از امکانات و فعالیت های مرتفع.پس از ورود، مهمانان از مزایای داخل اتاق مانند خدمات پیشخدمت شخصی، تحویل زودهنگام/خروج دیر، منوی آروماتراپی، سرویس اتاق اختصاصی و سرویس استراحت شبانه با خوراکی‌های ویژه دریافت می‌کنند. در اطراف ملک، آن‌ها می‌توانند از کابانای خصوصی، غذاخوری‌های انحصاری و گردش‌ها و فعالیت‌های ویژه – از جمله بادبان کاتاماران، درمان‌های آبگرم، کلاس‌های میکسولوژی و غیره لذت ببرند.بسته ۳ شبه Party Your Way از ۷۱۹۰ دلار برای هر نفر برای حداکثر ۱۴ مهمان شروع می شود که شامل جت خصوصی، اقامتگاه های سوئیت Diamond Club، حمل و نقل زمینی و تجربیات ویژه می شود. این در استراحتگاه های رویالتون شیک در کانکون، پونتا کانا و رویالتون شیک آنتیگوا جدید موجود است.

Royalton Chic Resorts بسته جت خصوصی همه جانبه را راه اندازی کرد

Royalton Chic Resorts بسته جت خصوصی همه جانبه را راه اندازی کرد

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط