۰۲:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۰

اجتماعی

my.medu.ir رتبه بندی فرهنگیان | ورود به سامانه معلمان + فیلم

پنجره واحد خدمات الکترونیکی آموزش و پرورش (my.medu.ir) سامانه‌ای است که توسط وزارت آموزش و پرورش راه‌اندازی شده تا به دانش‌آموزان، فرهنگیان و سایر افراد امکان دسترسی به خدمات مختلف مرتبط با آموزش و پرورش را به صورت الکترونیکی ارائه دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فرهنگیان و دانش اموزان برای با خبر شدن از شرایط خود وارد سامانه شده و وضعیت خودشان را تماشا میکنند. برای فرهنگیان این سایت رتبه بندی را هم نشان میدهد. برای مشهده جزئیات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید

سامانه رتبه بندی معلمان مای مدیو my.medu.ir

معلمان و فرهنگیان می توانند برای مشاهئه نتیجه رتبه بندی به سامانه مای مدیو my.medu.ir مراجعه کنند. با راه اندازی سایت مای مدیو my.medu.ir این امکان فراهم شده است تا کلیه کارهای مربوط به رتبه بندی از جمله مشاهده نتیجه و اعتراض در این سامانه انجام شود. در سال های گذشته اخبار بسیاری در مورد رتبه بندی معلمان توسط رسانه های مختلف منتشر شده است. نتیجه رتبه بندی می تواند در وضعیت شغلی بسیاری از فرهنگیان تاثیر مثبتی بگذارد.

رتبه بندی فرهنگیان

رتبه بندی فرهنگیان

پنجره واحد خدمات الکترونیکی آموزش و پرورش (my.medu.ir) سامانه‌ای است که توسط وزارت آموزش و پرورش راه‌اندازی شده تا به دانش‌آموزان، فرهنگیان و سایر افراد امکان دسترسی به خدمات مختلف مرتبط با آموزش و پرورش را به صورت الکترونیکی ارائه دهند.

این سامانه شامل سه بخش اصلی است که برای گروهی های کاربران، طراحی شده است:

• بخش خدمات الکترونیک فرهنگیان
• بخش خدمات الکترونیک دانش آموزان
• بخش خدمات الکترونیک عمومی

معرفی مای مدیو my.medu.ir

با پیشرفت علم و تکنولوژی، بسیاری از ارگان ها به منظور تسریع ارائه خدمات و امکانات متنوع به کاربران خود، اقدام به راه اندازی سامانه های متنوعی نموده اند که آموزش و پرورش نیز از این قائده مستثنی نبوده است و در سال های اخیر، سایت های مختلفی را برای دسترسی کاربران به امکانات ارائه نموده است. اما در سال گذشته آموزش و پرورش به منظور ارائه تمامی امکانات خود به کاربران، اقدام به راه اندازی سایت مای مدیو پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir نمود.

فرهنگیان، اولیا، دانش آموزان و دیگر کاربرانی که نیازمند استفاده از خدمات مرتبط با آموزش و پرورش هستند، می توانند با ورود به سامانه مای مدیو به آدرس سایت my.medu.ir، به تمامی سایت های مورد نیاز خود و سازمان های تابعه آموزش و پرورش دسترسی داشته باشند. کاربران می بایست توجه داشته باشند که نحوه ورود به سایت مای مدیو و همچنین گزینه ها و امکانات ارائه شده در آن با توجه به نقش افراد متفاوت می باشد که در ادامه به بررسی آن ها پرداخته شده است.

نحوه ورود به سامانه مای مدیو

برای ورود به سامانه my.medu.ir، کافی است این سامانه را در مرورگر خود وارد کنید یا عبارت مای مدیو را در مرورگر خود جستجو کنید. لازم به ذکر است که کاربران برای ورود نیاز به ثبت نام در این سایت ندارند.

کاربران می توانند از دو روش زیر برای ورود به مای مدیو استفاده کنند:

ورود فرهنگیان: با استفاده از کد ملی و کلمه عبور سامانه رتبه بندی معلمان وارد این سامانه شوند.

ورود سایر کاربران: با استفاده از کد ملی و شماره تلفن همراه و احراز هویت از طریق “درگاه دولت من” اقدام به ورود نمایند.

بخش خدمات الکترونیک مای مدیو برای فرهنگیان

در این بخش، فرهنگیان می‌توانند خدماتی مانند حقوق فیش، حکم کارگزینی، سوابق تحصیلی، رتبه‌بندی فرهنگیان و سایر خدمات دریافت کنند. برای ورود به این بخش، فرهنگیان باید کد ملی و رمز خود را وارد کنند.

بخش خدمات الکترونیک فرهنگیان:

در بخش خدمات الکترونیک فرهنگیان، فرهنگیان می‌توانند به خدمات زیر دسترسی داشته باشند:

• دریافت فیش حقوقی
• دریافت حکم کارگزینی
• خلاصه سوابق کاری
• بارگزاری مدارک رتبه‌بندی معلمان

و سایر خدمات را دریافت کنند.

در ادامه برخی از این خدمات را به اختصار توضیح خواهیم داد.

رتبه بندی فرهنگیان مای مدیو my.medu.ir

یکی از گزینه های موجود در سایت مای مدیو my medu.ir منوی رتبه بندی معلمان می باشد که معلمان می توانند با کلیک بر روی گزینه مربوطه و ورود به سایت اصلی رتبه بندی، اقدام به بارگذاری مدارک رتبه بندی معلمان مانند مدارک تحصیلی، کتب تالیف شده و تقدیرنامه های خود نمایند. همچنین امکان بررسی مجدد و تمامی مراحل رتبه بندی نیز از طریق همین سامانه در دسترس فرهنگیان می باشد. همچنین فرهنگیان می توانند با مراجعه به سایت مای مدیو از نتایج رتبه بندی ها نیز مطلع گردند.

معلمان می توانند با مراجعه به سامانه مای مدیو و بارگذاری مدارک تحصیلی و سایر موارد رتبه بالاتری دریافت نموده و حقوقشان افزایش یابد. لازم به ذکر است که آموزش و پرورش در هر دوره امکانات بیشتری را در سامانه مای مدیو برای معلمان و سایر فرهنگیان ارائه می نماید تا روند بررسی درخواست ها در کمترین زمان ممکن انجام شود که به محض ارائه خدمات بیشتر اطلاع رسانی خواهد شد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار