20:19 - 1403/04/17

اجتماعی

cspf ir احکام جدید همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری | احکام جدید همسان سازی حقوق بازنشستگان امروز ۱۷ تیر

آخرین اخبار همسان سازی حقوق بازنشستگان را در اندیشه معاصر ببینید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، همسان سازی حقوق بازنشستگان ذهن تمامی افراد را درگیر خودش کرده است و آنها به دنبال این هستند تا بدانند چه زمانی دستمزد واریز نشده را میتوانند دریافت کنند. همسان سازی حقوق بازنشستگان برای این اتفاق می افتد که آنها بتوانند با تورم جدید در سال جدید کنار بیایند. همسان سازی حقوق بازنشستگان هر سال اتفاق می افتد و سایت مشاهده آن را در ادامه معرفی کردیم. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

سایت سامانه احکام جدید بازنشستگان کشوری cspf.ir

در سال های گذشته، بازنشستگان کشوری، در ابتدای سال و پس از تصویب و همسان سازی حقوق بازنشستگان باید برای اطلاع از احکام جدید بازنشستگان کشوری حضورا به صندق بازنشستگی کشوری مراجعه نموده و احکام جدید بازنشستگی خود را دریافت می نمودند که فرآیندی وقت گیر و هزینه بر بود.

به همین دلیل، همراستا با گسترش مفهوم دولت الکترونیک و غیر حضوری شدن خدمات دولتی، صندوق بازنشستگی کشوری نیز اقدام به تاسیس سامانه ای نموده است که بازنشستگان کشوری می توانند در ابتدای هر سال، با مراجعه به آن برای دریافت احکام جدید بازنشستگان کشوری اقدام نمایند.

همسان سازی حقوق بازنشستگان

همسان سازی حقوق بازنشستگان

کلیه افرادی که قصد دریافت حکم حقوقی بازنشستگان کشوری را دارند، می بایست ابتدا از نحوه ورود به سامانه حکم حقوق بازنشستگان کشوری مطلع باشند تا بتوانند با کمک این سامانه، حکم حقوقی خود را دریافت کنند.

دسترسی به سامانه حکم حقوقی بازنشستگان کشوری از طریق سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.cspf.ir امکان پذیر است. بنابراین، افرادی که قصد دریافت فیش حقوق بازنشستگان کشوری را دارند، ابتدا باید به سایت صندوق بازنشستگی کشوری وارد شوند و سپس از طریق درگاه خدمات الکترونیک، به قسمت مربوط به دریافت حکم حقوقی بازنشستگان وارد شوند.

برای آشنایی بیشتر شما با مراحل ورود به این سامانه، در ادامه نحوه ورود به سامانه و دریافت حکم حقوق بازنشستگان کشوری را ذکر می کنیم.

اما قبل از آن باید این نکته را ذکر کنیم که خوشبختانه، برای دریافت حکم حقوق بازنشستگان کشوری ، نیازی به ثبت نام در سایت بازنشستگان کشوری نمی باشد و افراد می توانند با اطلاعات پیش فرضی که در ادامه به توضیح آن می پردازیم به سامانه دریافت حکم حقوق بازنشستگان کشوری وارد شوند و حکم حقوقی خود را دریافت کنند.

۱ابتدا یکی از مرورگرهای بر روی گوشی های هوشمند و یا لپ تاپ خود را باز کنید. سعی کنید برای دسترسی بهتر به سایت، از لپ تاپ و مرورگرهای کروم و یا فایرفاکس استفاده کنید.

۲حال عبارت «سایت صندوق بازنشستگی» را در گوگل تایپ و آن را جستجو کنید.

۳بعد از اینکه گوگل جستجوی لازم را انجام داد و سایت صندوق بازنشستگی به نشانی www.cspf.ir برای شما جستجو شد، کافیست که بر روی این سایت کلیک کنید تا به سایت صندوق بازنشستگی کشوری وارد شوید.

برای ورود به قسمت دریافت حکم حقوق بازنشستگان کشوری ، ابتدا باید به درگاه خدمات الکترونیک سایت صندوق بازنشستگی کشوری وارد شوید. برای این کار کافیست، بر روی گزینه «درگاه خدمات الکترونیکی» کلیک نمایید.

۵پس از ورود به درگاه خدمات الکترونیکی سایت صندوق بازنشستگی کشوری ، باید بر روی گزینه حقوق در بالای صفحه سایت کلیک کنید.

در صورتی که قصد دریافت حکم حقوقی بازنشستگان کشوری را دارید، باید بر روی گزینه حکم حقوقی کلیک کنید.

۷حال شما به سامانه دریافت حکم حقوقی بازنشستگان کشوری وارد شده اید. برای ورود به پورتال شخصی خود در این سامانه و مشاهده حکم حقوقی خود باید اطلاعات خواسته شده که شامل شماره دفتر کل، کد ملی و شماره حساب شما می باشد را وارد کنید و در نهایت بر روی گزینه ورود کلیک نمایید./هفت ستاره

نحوه دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳

بازنشستگان کشوری برای دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳ و فیش حقوقی بازنشستگان لازم است که ابتدا وارد سامانه احکام جدید بازنشستگان کشوری شوند. در ادامه مقاله، ورود به سامانه احکام جدید بازنشستگان کشوری و نحوه دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳ ضمن راهنمای تصویری، توضیح داده شده است:

۱شخص ابتدا، باید مرورگر دستگاه خود را باز کرده و آدرس سایت صندوق بازنشستگی کشوری یعنی cspf.ir را جست و جو نماید تا مطابق تصویر زیر وارد صفحه اصلی سایت شود.

۲برای دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳، شخص باید بر روی گزینه حقوق که در تصویر با فلش قرمز مشخص گردیده، کلیک نماید.

۳در صفحه جدید؛ یعنی صفحه درگاه خدمات الکترونیکی سایت صندوق بازنشستگی کشوری، شخص باید بر روی گزینه دریافت فیش و حکم حقوقی کلیک کند.

۴اکنون فرد برای دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگی کشوری ۱۴۰۳ خود، باید اطلاعات مربوط به ورود به سامانه را در کادرهای مربوطه وارد کرده و دکمه ورود را کلیک نماید.

پس از اینکه فرد وارد پورتال شخصی خود در سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری گردید، می تواند برای مشاهده و دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگی کشوری خود اقدام کند./دینا

احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳

با توجه به اینکه احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳ از فروردین ماه سال ۱۴۰۱ صادر شده است، تمامی افراد می توانند با ورود به سامانه دریافت حکم حقوق بازنشستگان کشوری به نشانی اینترنتی cspf.ir احکام جدید بازنشستگان کشوری را دریافت کنند.
لازم به ذکر است که طبق اطلاعیه های منتشر شده، مستمری بگیران و بازنشستگان کشوری برای دریافت احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳ باید حتما به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir مراجعه کنند و حکم جدید حقوقی خود را دریافت کنند.
با توجه به اطلاعیه های منتشر شده در افزایش حقوق در احکام جدید بازنشستگان کشوری ، به طور میانگین به هر فرد بازنشسته نسبت به سال گذشته حدود ۹۰ درصد حقوق بیشتری تعلق می گیرد. در واقع، ۹۰ درصد افزایش حقوق در احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳ نسبت به احکام سال گذشته وجود دارد. دقت داشته باشید که درصد افزایش حقوق ذکر شده، به صورت میانگین می باشد و ممکن است در بعضی از احکام این حقوق نسبت به ۹۰ درصد کم تر و در بعضی از احکام این حقوق نسبت به ۹۰ درصد بیشتر اضافه شده باشد. لذا کلیه افرادی که قصد دریافت احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳ را دارند، باید به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.cspf.ir مراجعه کنند و حکم جدید خود را دریافت نمایند. لازم به ذکر است که حقوق تمامی بازنشستگان کشوری که حکم جدید حقوقی آن ها منتشر شده است، از فروردین ماه سال ۱۴۰۳ طبق احکام جدید بازنشستگان کشوری پرداخت می شود./همراه مشاور

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط