۰۲:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۵

گردشگری ومحیط زیست

ASTA برنامه مربیگری مشاور خود را برای سال ۲۰۲۴ دو برابر می کند!

برنامه مربیگری شش ماهه که در سال 2023 با 10 جفت راه اندازی شد، مزایای انحصاری را برای اعضای ASTA ارائه می دهد و فرصت هایی را برای راهنمایی شغلی، توسعه مهارت و شبکه سازی فراهم می کند. شرکت‌کنندگان در جلسات مجازی یا حضوری منظم با متخصصان با...

ASTA برنامه مربیگری مشاور خود را برای سال 2024 دو برابر می کند!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،این برنامه مربیگری که تا ۳۰ سپتامبر ادامه دارد، با هدف تجهیز شرکت کنندگان به ابزارهای لازم برای پیشبرد شغل و تجارت خود است. Alysha Klein از Alysha Klein & Associates Dream Vacations گفت: «نمی توانم به اندازه کافی از ASTA برای راه اندازی این برنامه تشکر کنم. «از آنجایی که کار تمام وقت دیگری کار می‌کردم برای درخواست دادن مردد بودم، اما یک جهش انجام دادم و از اینکه با جن لی همکاری کردم بسیار سپاسگزارم… او یک مربی باورنکردنی است.برای اطلاعات بیشتر با اندیشه معاصر همراه باشید.

بااین برنامه مربی خودت باش!

وظیفه مربی طراحی روش بازی تیم و سازماندهی آن است. کافی است شما نگاهی به برترین‌های ورزشی نگاه کنید و تفاوت را در روش چیدمان و نحوه بازی فوتبال آنها ببینید. آرایش و تاکتیک‌های زیادی توسط تیم های مختلف به کار گرفته می شود که صدها شاخه از آن منشعب می شود.‏در این برنامه، ما مربیان را با رایج ترین روش‌ها آشنا می‌کنیم و آنچه که برای موفقیت نیاز دارید به همراه یک مثال از یک تیم را به شما ارائه می‌دهیم تا مسائل را به خوبی درک کنید.

 

ASTA برنامه مربیگری مشاور خود را برای سال ۲۰۲۴ دو برابر می کند!

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط