۱۰:۰۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲

۵ شغل با حقوق ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان در رستوران های تهران

در شهر تهران، رستوران‌ها به عنوان یکی از صنایع پررونق و پرمخاطب به شمار می‌روند که هر روزه میزبان بسیاری از مشتریان مختلف هستند.

۵ شغل با حقوق ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان در رستوران های تهران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در شهر تهران، رستوران‌ها به عنوان یکی از صنایع پررونق و پرمخاطب به شمار می‌روند که هر روزه میزبان بسیاری از مشتریان مختلف هستند. این صنعت، طیف گسترده‌ای از رستوران‌های سنتی و مدرن تا فست فودها و غذاهای بین‌المللی را در خود جای داده و فرصت‌های شغلی بسیاری را برای افراد علاقمند به کار در این حوزه فراهم کرده است.

کاماپرس در این گزارش ۵ موقعیت شغلی در رستوران‌های تهران را معرفی می‌کند.

استخدام سرآشپز در تهران

رستوران کندو به دنبال استخدام سرآشپز با بیش از ۳ سال سابقه کاری است. این فرد باید به امور آشپزی و آشپزخانه مسلط بوده و توانایی مدیریت کارکنان را داشته باشد. برخورداری از روحیه مثبت برای کار تیمی، صبر و اعتماد به نفس و انگیزه بالا برای شروع این کار الزامی است. حقوق ۱۵ میلیون تومانی برای این فرد در نظر گرفته شده است.

استخدام سرپرست سالن

کافه ساعدی نیا، سرپرست سالن با حقوق ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان استخدام می‌کند. برای تصدی این شغل حداقل دو سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه و توانایی برقراری ارتباط موثر با کارکنان و ایجاد انگیزه در آنان ضروری است. از وظایف این فرد می‌توان به مدیریت عملکرد پرسنل، مدیریت زمان و کیفیت سرویس دهی اشاره کرد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : کاماپرس

مطالب مرتبط