۵ شغل با حقوق بالای ۲۰ میلیون تومان برای مهندسان عمران و معماری

متوسط حقوق یک مهندس عمران در سال 1401 حدود 9 میلیون و 800 هزار تومان بوده است. سقف دستمزد برای این شغل در سال گذشته حدود 20 میلیون تومان بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از کاماپرس، متوسط حقوق یک مهندس عمران در سال ۱۴۰۱ حدود ۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان بوده است. سقف دستمزد برای این شغل در سال گذشته حدود ۲۰ میلیون تومان بوده است. با این حال برخی موقعیت‌های شغلی با توجه به مهارت و تجربه فرد میزان حقوق بالاتری پرداخت می‌کنند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

در ادامه کاماپرس ۵ شغل با حقوق بالای ۲۰ میلیون تومان را برای مهندسان عمران و معماری معرفی می‌کند.

* یک شرکت فعال در حوزه معماری و عمران نیاز به نقشه‌بردار فتوگرامتری دارد. حداقل حقوق این شغل ۲۰ میلیون تومان است. مدرک تحصیلی موردنیاز برای این موقعیت دکتری است. فرد متقاضی باید حداقل ۳ سال سابقه کار داشته باشد.

طراح سه‌بعدی دیگر موقعیت شغلی با حقوق ۲۰ میلیون تومان است. حداقل سابقه موردنیاز برای این کار ۵ سال اعلام شده است. فرد متقاضی باید تسلط کامل بر نرم‌افزار رندر و مدل‌سازی داشته باشد. نحوه همکاری در این شغل تمام‌وقت و حضوری است.

* یک شرکت معماری و عمران در موقعیت شغلی شاپیست با حداقل حقوق ۳۰ میلیون تومان استخدام می‌کند. در این شغل فرد باید پروژه‌های پتروشیمی و پالایشگاه را مدل‌سازی و نقشه‌گیری کند. شکل همکاری در این شغل دورکاری است. حداقل سابقه مورد نیاز تعیین شده سه سال است.

* شرکتی با حوزه فعالیت معماری و عمران نیاز به سرپرست کارگاه با حقوق ۲۶ میلیون تومان دارد. مطالعه و تهیه اسکوپ کار پروژه، تهیه و پیش‌بینی هزینه‌های پروژه، پیگیری کمی و کیفی کارها در واحدهای مختلف، پیگیری عملیات اجرایی، ساخت و خرید و … از جمله وظایف تعیین شده برای این شغل هستند.

* شرکتی مدیر پروژه عمرانی با حقوق ۴۰ میلیون تومان استخدام می‌کند. مدرک تحصیلی موردنیاز برای این شغل حداقل کارشناسی ارشد و سابقه کار موردنیاز حداقل شش سال است. توانایی در مدیریت پروژه، کنترل و نظارت بر عملیات اجرایی، نظارت بر پیمانکار، توانایی در رنامه‌ریزی و زمان‌بندی و … از جمله شرایط پذیرش در این شغل هستند.

 

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.