۰۰:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱

۵۲ نفر از زندانیان دماوند آزاد شدند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و

[ad_1] به گزارش خبرگزاری مهر، علی سرافراز ضمن تقدیر از نیکوکاران اظهار داشت: کمک به انسان‌های نیازمند سنت و شیوه علوی است و ما هم به عنوان یک ایرانی وظیفه دستگیری از همنوعانمان را داریم و زیباترین جلوه یاری نیز، گره گشایی از مشکلات افراد ...

۵۲ نفر از زندانیان دماوند آزاد شدند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر، علی سرافراز ضمن تقدیر از نیکوکاران اظهار داشت: کمک به انسان‌های نیازمند سنت و شیوه علوی است و ما هم به عنوان یک ایرانی وظیفه دستگیری از همنوعانمان را داریم و زیباترین جلوه یاری نیز، گره گشایی از مشکلات افراد گرفتار است.

مدیر ندامتگاه دماوند تأکید کرد: با تلاش مددکاران ندامتگاه دماوند و تشکیل جلسات متعدد با شکات، بدهی ۵۲ نفر از زندانیان که مجموعاً ۵۱۹ میلیون و ۱۹۳ هزار تومان بود، پرداخت گردید تا نزد خانواده‌هایشان بازگردند.

وی ادامه داد: شکات نیز خود با گذشت مبلغ ۱۳۰ میلیون و ۲۰۲ هزار تومان از طلب‌هایشان، در این اقدام ارزشمند کمک کردند و بعد از مدت‌ها پرونده‌های این ۵۲ نفر با آزادیشان مختومه گردید.

در این روزها نیز که مصادف با ایام ماه مبارک رمضان است، برخی از زندانیان و خانواده‌هایشان منتظر کمک‌های نوعدوستانه خیرین هستند تا سر سفره‌هایشان برگردند. همان طور که ماه رمضان ماه بخشش بی انتهای الهی است، رحمت واسعه خداوند بر بندگانی نازل می‌شود که بر اثر این رفتار شایسته و کمک به آزادی زندانیان نیازمند، موجبات رضایتش را فراهم می‌نمایند.

سرافراز تصریح نمود: با توسعه کارگاه‌های حرفه آموزی و اشتغال در ندامتگاه نیز تلاش می‌شود تا زندانیان طی ایام حبس، شغل و هنری فرا گرفته، بعد از آزادی راه درست زندگی را در پیش گیرند.

[ad_2]

Source link

مطالب مرتبط

آخرین اخبار