۲۰۶ نفر از زندانیان دیه و جرائم غیر عمد در سال گذشته از زندان آزاد شدند

[ad_1] خبرگزاری میزان – رئیس کل دادگستری و رئیس هیئت امنای ستاد دیه استان هرمزگان اظهارداشت: نوزدهمین جشن گلریزان همدلی و مهربانی در روز‌های سخت کرونایی از طریق پویش‌های مردمی در فضای مجازی وصداوسیما برای کمک به زندانیان جرائم غیرعمد و دیه برپا می‌شود تا خیران و نیکوکاران بار دیگر با مشارکت فعال در این […]

[ad_1]

خبرگزاری میزان – رئیس کل دادگستری و رئیس هیئت امنای ستاد دیه استان هرمزگان اظهارداشت: نوزدهمین جشن گلریزان همدلی و مهربانی در روز‌های سخت کرونایی از طریق پویش‌های مردمی در فضای مجازی وصداوسیما برای کمک به زندانیان جرائم غیرعمد و دیه برپا می‌شود تا خیران و نیکوکاران بار دیگر با مشارکت فعال در این اقدام حسنه سهیم باشند.

علی صالحی خاطرنشان کرد: خوشبختانه سال گذشته با مشارکت خیرین نیک اندیش ۲۰۶ نفر از زندانیان دیه و جرائم غیر عمد با بدهی بالغ بر ۱۲۲ میلیارد تومان از زندان‌های استان آزاد شدند.

وی بیان داشت: امسال نیز همچون سال گذشته، جشن حضوری و عمومی گلریزان به دلیل شیوع ویروس کرونا در استان برگزار نمی‌شود و ستاد دیه به منظور جذب حداکثری کمک‌های مردمی و بهره مندی از ایام پرفضلیت ماه مبارک رمضان برگزاری جشن‌های غیرحضوری در قالب گلریزان‌های رادیو و تلویزیونی و پویش‌های مردمی درفضای مجازی، ارسال پیامک و تبلیغات و اطلاع رسانی محیطی را جایگزین آن کرده است.

رئیس کل دادگستری هرمزگان در ادامه افزود: خیرین نیک اندیش می‌توانند برای مشارکت در آزادی زندانیان نیازمند، کمک‌های خود را از طریق واریز به شماره حساب ۰۱۰۶۱۱۰۰۳۱۰۰۷ بانک ملی، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۶۷۰۶ بانک ملی، شماره حساب ۱۴۰۰۵۲۳۸۱۴۳ بانک مسکن و شماره کارت ۶۲۸۰۲۳۱۳۴۵۴۸۲۷۴۸ بانک مسکن به نام ستاد دیه استان هرمزگان و یا شماره گیری کد دستوری # ۷۷۷۷۰۷۶ *۷۸۰ * اهدا نمایند.

وی تصریح کرد: رسالت اصلی ستاد دیه کمک به آزادی زندانیان مالی و دیه در جرائم غیرعمد است و این ستاد مردم نهاد برای تحقق این هدف ارزشمند، نیازمند کمک و یاری نیکوکاران و هموطنان نوعدوست است.

رئیس هیئت امنای ستاد دیه استان هرمزگان همچنین از صنایع استان نیز خواست در این جشن گلریزان مشارکتی فعال داشته باشند و در ایام پرفضیلت ماه مبارک رمضان، گل لبخند را به خانواده زندانیان نیازمند هدیه کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link