یک گزینه ویژه برای سرمربیگری پایتخت‌نشین‌ها

باشگاه تاتنهام بعد از اخراج ژوزه مورینیو به سراغ یولیان ناگلزمن سرمربی جوان لایپزیش خواهد رفت. خبرورزشی – سرانجام تاتنهام با ژوزه مورینیو به پایان خط رسید و آقای‌خاص برکنار شد تا این باشگاه در پی انتخاب سرمربی جدید برای فصل آینده باشد. نشریه «دیلی‌میل» مدعی شد، یولیان ناگلزمن سرمربی پیشین هوفنهایم و فعلی لایپزیش […]

باشگاه تاتنهام بعد از اخراج ژوزه مورینیو به سراغ یولیان ناگلزمن سرمربی جوان لایپزیش خواهد رفت.

یک گزینه ویژه برای سرمربیگری پایتخت‌نشین‌ها

خبرورزشی – سرانجام تاتنهام با ژوزه مورینیو به پایان خط رسید و آقای‌خاص برکنار شد تا این باشگاه در پی انتخاب سرمربی جدید برای فصل آینده باشد.

نشریه «دیلی‌میل» مدعی شد، یولیان ناگلزمن سرمربی پیشین هوفنهایم و فعلی لایپزیش که پله‌پله در فوتبال پیشرفت کرده و در ۳۳ سالگی تبدیل به یک مربی تراز اول شده، گزینه اول باشگاه تاتنهام است. ارزش انتقال ناگلزمن از لایپزیش به تاتنهام هم ۱۰ میلیون پوند خواهد بود، چرا که در قراردادش با باشگاه آلمانی این مبلغ به عنوان فسخ قرارداد قید شده است.

در روزهای اخیر و بعد از این که هانسی فلیک اعلام کرد از بایرن‌مونیخ جدا خواهد شد، نام ناگلزمن به عنوان گزینه جانشینی او هم مطرح شده، ولی ناگلزمن در آخرین مصاحبه‌اش گفته هیچ مذاکره‌ای با باشگاه بایرن‌مونیخ نداشته است.

بیشتر بخوانید:

  • هانسی از بایرن برود، چه کسی می‌آید؟/ از کلوپ و مربی جوان تا آقای خاص!
  • تکذیب می‌کنم؛ من با بایرن مذاکره نکرده‌ام!

منبع: خبرورزشیخبر ورزشی