۰۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸

یک پیشنهاد عجیب باعث شد نوری مربی استقلال نشود!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency،الکس نوری سرمربی ایرانی – آلمانی نزدیک ترین شخص به نیمکت استقلال در روزهای گذشته بوده است. فردی که تا پای توافق با آبی ها نیز پیش رفت اما ناگهان و بنا بر ادعای مدیران استق...

یک پیشنهاد عجیب باعث شد نوری مربی استقلال نشود!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency،الکس نوری سرمربی ایرانی – آلمانی نزدیک ترین شخص به نیمکت استقلال در روزهای گذشته بوده است. فردی که تا پای توافق با آبی ها نیز پیش رفت اما ناگهان و بنا بر ادعای مدیران استقلال، با ارائه پیشنهادات جدید و سنگین، باعث شکست در روند مذاکرات شده است.

فرشید سمیعی معاون حقوقی باشگاه استقلال مهمان تلفنی برنامه شب های فوتبالی بود. او در مورد اینکه علت عدم توافق با الکس نوری چه مسئله ای بوده است، گفت: مشکل ایشان چیز خاصی نبود. در مذاکرات که با مربیان پیش می رود، فقط مسائل مالی نیست.

وی ادامه داد: همانطور که خدمت شما عرض کردم، یکی از مسائل این است که در میان چهار، پنج گزینه ای که هست، وقتی اسمی لو می رود، همه فکر می کنند آن فرد گزینه نهایی می شود.

سمیعی صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: در نهایت به مربی این پالس ها ارسال می شود که قرارداد او بسیار پایین بوده است و ما ۴، ۵ برابر این قیمت می توانیم قرارداد را ببندیم. علت این است که مدیران تحت فشار هواداران هستند و شما هر شرایطی بگذارید، آنها مجبورند قبول کنند.

معاون حقوقی استقلال در پایان گفت: این اطلاعات را می فرستند و متأسفانه طرف مقابل فکر می کند که می تواند هر شرایطی را تحمیل کند. البته ایشان گزینه اصلی نبود ولی جزو لیست ما بود که این را تکذیب نمی کنم. برخوردی شد و یک پیشنهادی داد شد که آن پیشنهاد با عزت و منزلت ایرانیان سازگار نبود.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار