یک اسپانیایی سرمربی پرتغال: مارتینز جانشین سانتوس

گزارش‌ها حاکی است که روبرتو مارتینز، سرمربی سابق بلژیک، با فدراسیون فوتبال پرتغال به توافق رسیده و به زودی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی این کشور منصوب می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،یک اسپانیایی سرمربی پرتغال: مارتینز جانشین سانتوس. با پایان جام جهانی قطر شاهد تغییر و تحولات گسترده‌ای روی نیمکت بسیاری از تیم‌های حاضر در این تورنمنت بودیم. روبرتو مارتینز، سرمربی اسپانیایی تیم ملی بلژیک، بعد از حذف تیمش در مرحله گروهی جام جهانی استعفا داد و صحبت‌های زیادی مطرح بود که او به فوتبال باشگاهی بازخواهد گشت. اما حالا گزارش‌ها حاکی از این است که مارتینز قرار است جانشین روبرتو سانتوس در تیم ملی پرتغال شود.

بعد از کناره‌گیری مارتینز از نیمکت بلژیک، گمانه‌زنی‌ها او را در صدد بازگشت به فوتبال باشگاهی می‌دانستند و حتی برخی رسانه‌های اسپانیایی مدعی بودند مارتینز قصد دارد به یکی از باشگاه‌های کشورش ملحق شود و هدایت آن را به دست بگیرد.

فرناندو سانتوس هم مثل مارتینز قربانی جام جهانی ۲۰۲۲ است. بعد از حذف پرتغال در مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی، او از سمت خود اخراج شد تا نیمکت تیم ملی پرتغال به عنوان یکی از جذاب‌ترین نیمکت‌های تیم‌های ملی بدون رییس بماند.

روزنامه انگلیسی تلگراف امروز در خبری اختصاصی اعلام کرد بعد از پیشنهاد هدایت تیم ملی پرتغال به روبرتو مارتینز، این پیشنهاد برای او جذاب بوده و باعث شده در تصمیم خود برای بازگشت به باشگاه‌ها تجدیدنظر کند. این گزارش مدعی است مربی اسپانیایی با فدراسیون فوتبال پرتغال به توافق لفظی هم رسیده است و به زودی رسما به عنوان سرمربی جدید پرتغال معرفی خواهد شد. این روزنامه زمان احتمالی رسمی شدن این خبر را اواخر هفته آینده اعلام کرد. اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*