یونایتد اعلام کرد: علت کنار گذاشتن مگوایر این بود!

عدم حضور نام هری مگوایر در فهرست منچستریونایتد برای دیدار با بایرن مونیخ به شایعاتی دامن زده بود اما امروز مشخص شد که علت غیبت این مدافع انگلیسی چه بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از ورزش۳،کاروان منچستریونایتد در حال حاضر در شهر مونیخ به سر می‌برد تا فرداشب در یکی از بزرگترین دیدارهای مرحله گروهی این فصل لیگ قهرمانان به مصاف بایرن مونیخ برود.

زمانی که فهرست بازیکنان یونایتد برای سفر به آلمان توسط اریک تن‌هاخ منتشر شد نبودن نام هری مگوایر در این فهرست خبرساز شد. چرا که او مدتی است با فشارهایی سنگین مواجه شده و بیش از پیش هدف حملات رسانه‌ای قرار دارد.

اما منچستریونایتد امروز به شایعات پایان داد و تایید کرد که مگوایر امروز سه‌شنبه در جریان تمرین تیم در کرینگتن دچار مصدومیت شده و به اجبار از ترکیب یونایتد برای سفر به مونیخ کنار گذاشته شده است.

با این حال یونایتد به نوع و شدت مصدومیت هری مگوایر اشاره‌ای نکرد و مشخص نیست که برنامه زمان‌بندی بازگشت او به شرایط مسابقه چگونه خواهد بود.

مصدومیت مدافع یونایتد در حالی اتفاق می‌افتد که اریک تن‌هاخ در تیمش با بحران مصدومیت روبرو است. این بحران به خصوص در خط دفاع خودنمایی می‌کند. سرمربی یونایتد در حال حاضر رافائل واران، تایرل لاماسیا، لوک شاو و آرون ون بیساکا را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و حالا مگوایر هم به این فهرست اضافه شده است.

یکی دیگر از ستاره‌هایی که به دلیل مصدومیت با یونایتد به آلمان سفر نکرد میسون مونت، هافبک جدید این تیم بود.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.