۰۸:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۲

یمن اسرائیل را درهم کوبید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، سرتیپ «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن چهارشنبه شب در بیانیه‌ای اعلام کرد که «چندین موشک به سمت اهداف نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه ام الرشرش (در شهرک ایلات) واقع در جنوب فلسطین اشغالی شل...

یمن اسرائیل را درهم کوبید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، سرتیپ «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن چهارشنبه شب در بیانیه‌ای اعلام کرد که «چندین موشک به سمت اهداف نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه ام الرشرش (در شهرک ایلات) واقع در جنوب فلسطین اشغالی شلیک کرده‌ایم».

در ادامه بیانیه آمده است: «ما تا زمانی که تجاوزات اسرائیل به مردم فلسطین در غزه و کرانه باختری متوقف نشود، به عملیات خود ادامه خواهیم داد».

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی نیز امروز از حمله موشکی یمن به سمت شهرک ایلات خبر داد ومدعی شد که یک موشک هدایت شونده دوربرد در آسمان دریای سرخ رهگیری کرد.

همچنین سخنگوی ارتش رژیم اسرائیل مدعی شد که هواپیمای ارتش رژیم صهیونیستی یک موشک کروز شلیک شده به شهر ایلات را رهگیری کرد.

نیروی دریایی یمن عصر روز چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد: ما به عملیات نظامی خود علیه کشتی‌ها و منافع دشمن صهیونیست تا پایان تجاوز به غزه و پایان جنایات علیه مردم فلسطین ادامه خواهیم داد.

در بیانیه نیروی دریایی یمن که چند روز پس از توقیف یک فروند کشتی صهیونیستی در جنوب دریای سرخ منتشر شده، آمده است که «عملیات ما کشتی‌هایی را هدف قرار می‌دهد که دارای پرچم اسرائیل هستند، توسط شرکت‌های اسرائیلی مدیریت می‌شوند یا متعلق به اسرائیلی‌ها هستند».

در این بیانیه همچنین آمده است: «از همه کشتی‌هایی که از دریای سرخ عبور می‌کنند، می‌خواهیم نزدیک کشتی‌های اسرائیلی حرکت نکنند و دستگاه‌های شناسایی را خاموش نکنند».

در این بیانیه تأکید شده که «ما به عملیات نظامی خود علیه کشتی‌ها و منافع دشمن صهیونیست تا پایان تجاوز به غزه و پایان جنایاتش علیه مردم فلسطین ادامه خواهیم داد».

نیروهای مسلح یمن اخیراً با انتشار فیلم مربوط به توقیف این کشتی صهیونیستی در نزدیکی آب‌های سرزمینی یمن، رسماً اعلام کرد که این کشتی را در همبستگی با مردم غزه توقیف کرده است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار