05:33 - 1403/04/13

یحیی گل محمدی مرادمند را به فولاد برد؟ جدایی مدافع استقلال قطعی شد؟

محمدحسین مرادمند مدافع باتجربه استقلال در اقدامی عجیب پیشنهاد تمدید قرارداد با آبی‌ها را رد کرده و به نظر می‌رسد جدایی او از این تیم قطعی شده است.

یحیی گل محمدی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، محمدحسین مرادمند که فصل گذشته به دلیل مصدومیت بخش زیادی از بازی‌ها را از دست داده بود در آستانه جدایی از استقلال قرار دارد. این مدافع که سابقه کار با یحیی گل‌محمدی در پدیده را نیز دارد مورد توجه سرمربی جدید فولاد قرار گرفته و گفته می‌شود در صورت عدم توافق با استقلال، راهی اهواز خواهد شد.

محمدحسین مرادمند فصل قبل اصلا عملکرد موفقی در استقلال نداشت و هفته‌های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داد اما در اتفاقی عجیب او هنوز اقدام به تمدید قرارداد با آبی‌ها نکرده و پیشنهاد مالی اولیه این باشگاه را رد کرده است.

ظاهرا یحیی گل محمدی که به تازگی به عنوان سرمربی فولاد انتخاب شده روی جذب مرادمند نظر مثبت دارد و به همین دلیل هم اگر باشگاه نتواند خواسته‌های مالی مدافع استقلال را برآورده کند، او به زودی با فولاد قرارداد امضا خواهد کرد.

مرادمند قبل از استقلال با یحیی گل محمدی در پدیده کار کرده است و حتی تا آستانه پیوستن به پرسپولیس هم پیش رفت اما در لیگ بیستم ترجیح داد استقلال را برای ادامه فوتبالش انتخاب کند.

حاشیه:

جدایی احتمالی مرادمند از استقلال می‌تواند ضربه بزرگی به این تیم باشد. آبی‌پوشان در فصل گذشته با مشکلات زیادی در خط دفاعی روبرو بودند و جدایی یکی از مدافعان کلیدی آنها می‌تواند این مشکلات را تشدید کند.

از سوی دیگر، فولاد با جذب مرادمند می‌تواند خط دفاعی خود را تقویت کند و یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر باشد.

نتیجه‌گیری:

هنوز مشخص نیست که آینده محمدحسین مرادمند چه خواهد شد. او باید بین دو پیشنهاد استقلال و فولاد یکی را انتخاب کند. جدایی او از استقلال می‌تواند خبر بدی برای هواداران این تیم باشد، اما در عین حال، می‌تواند فرصتی برای فولاد باشد تا به یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر تبدیل شود.

 

منبع:خبرورزشی

مطالب مرتبط