۱۹:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۷/۲۴

یاسین سلمانی راه ستاره استقلال را رفت / واکنش تلخ یحیی گل محمدی به حذف یاسین سلمانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، هرچند پرسپولیس در یک بازی جنجالی موفق شد از سد گل گهر بگذرد ولی مصدومیت جوان اول پرسپولیسی‌ها کام هواداران و کادرفنی پرسپولیس را تلخ کرد. یاسین سلمانی بدون اینکه با کسی برخورد کند، دچار پارگی ربا...

یاسین سلمانی راه ستاره استقلال را رفت / واکنش تلخ یحیی گل محمدی به حذف یاسین سلمانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، هرچند پرسپولیس در یک بازی جنجالی موفق شد از سد گل گهر بگذرد ولی مصدومیت جوان اول پرسپولیسی‌ها کام هواداران و کادرفنی پرسپولیس را تلخ کرد. یاسین سلمانی بدون اینکه با کسی برخورد کند، دچار پارگی رباط صلیبی شد و احتمالا فصل را از دست خواهد داد.

سفرهای متعدد و شرکت در بازی‌های تیم ملی امید یکی از دلایل مصدومیت یاسین بود ولی دلیل اصلی این مصدومیت تلخ چیز دیگری بود. سلمانی در تمرینات پیش فصل غایب بود و خیلی دیر به پرسپولیس اضافه شد.

او بدنسازی خوبی نکرد و آمادگی بدنی‌اش نسبت به سایر بازیکنان پایین تر بود. سلمانی که از مدت‌ها قبل از سپاهان جدا شده بود، در فصل بدنسازی بدون تیم بود و در روزهای پایانی نقل و انتقالات با پرسپولیس قرارداد امضا کرد.

نداشتن یک پیش فصل خوب دلیل اصلی مصدومیت ستاره قرمزها بود. اتفاقی که در سال‌های قبل برای مجتبی جباری بازیکن محبوب استقلال رخ می‌داد و او خیلی علاقه ای به شرکت در تمرینات پیش فصل نداشت. جباری هم بارها مصدومیت‌های مختلف از جمله پارگی رباط صلیبی را تجربه کرد و کلا در طول دوران فوتبالش زیاد مصدوم می‌شد.

صحبتهای گل محمدی در جمع خبرنگاران در حاشیه تمرین پرسپولیس را ببینید.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار