21:39 - 1403/03/27

اخبار اقتصادی

یارانه و سایر هزینه‌ها شامل حقوق و مزایای نهاد‌های دفاعی و امنیتی قرار گرفت

هزینه‌های جاری دولت شامل حقوق و دستمزد کارکنان، بازنشستگان و بخش دیگری از حقوق و دستمزد، استفاده از کالا و خدمات، یارانه و سایر هزینه‌ها شامل حقوق

یارانه و سایر هزینه‌ها شامل حقوق و مزایای نهاد‌های دفاعی و امنیتی قرار گرفت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از نبض بازار هزینه‌های جاری دولت شامل حقوق و دستمزد کارکنان، بازنشستگان و بخش دیگری از حقوق و دستمزد، استفاده از کالا و خدمات، یارانه و سایر هزینه‌ها شامل دستمزد برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

یارانه و سایر هزینه‌ها شامل حقوق و مزایای نهاد‌های دفاعی و امنیتی قرار گرفت

حقوق بازنشستگان افزایش یافت؟ دولت بالاخره تسلیم شد و افزایش حقوق بازنشستگان کلید خورد. دستمزد بازنشستگان تأمین اجتماعی افزایش پیدا کرد. خبر‌ها حاکی از این است که میزان در نظر گرفته شده برای افزایش  دستمزد بازنشستگان و کارکنان دولت ۲۰ درصد در سال آینده است.

رشد ۸۰ درصدی حقوق بازنشستگان

هزینه‌های جاری دولت شامل حقوق و دستمزد کارکنان، بازنشستگان و بخش دیگری از دستمزد و دستمزد، استفاده از کالا و خدمات، یارانه و سایر هزینه‌ها شامل دستمزد و مزایای نهاد‌های دفاعی و امنیتی است.

حقوق

یارانه و سایر هزینه‌ها شامل دستمزد و مزایای نهاد‌های دفاعی و امنیتی قرار گرفت

به گزارش خبرنگار اقتصادی ما، در لایحه بودجه دولت، سرفصل هزینه‌های دولت با رشد ۴۵ درصدی نسبت به قانون بودجه سال ۱۴۰۱ به ۱۴۵۴ هزار میلیارد تومان رسیده است. از مهم‌ترین دلایل این افزایش رشد ۲۰ درصدی پرداختی کارکنان و بازنشستگان دولت در سال ۱۴۰۲ و رشد بیش از ۱۰ درصدی سایر فوق العاده‌ها در لایحه ترمیم دستمزد نیمه دوم سال ۱۴۰۱ و انتقال بخشی از مصارف جدول هدفمندسازی یارانه‌ها به مصارف عمومی است.

لازم به ذکر است، هزینه‌های جاری دولت شامل دستمزد و دستمزد کارکنان، بازنشستگان و بخش دیگری از حقوق و دستمزد، استفاده از کالا و خدمات، یارانه و سایر هزینه‌ها شامل حقوق و مزایای نهاد‌های دفاعی و امنیتی است.

بر اساس جدولی که مرکز پژوهش‌های مجلس منتشر کرده است، دستمزد و دستمزد کارکنان ۳۵ درصد رشد کرده است. همچنین دستمزد بازنشستگان و بخش دیگری از حقوق و دستمزد، با رقم ۵۸۶ همت حدود ۸۰ درصد رشد کرده است.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط