۲۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۱/۰۴

گل گهر استقلال را شست!/ اتهام سنگین علیه آبی های پایتخت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، امیر قلعه نویی سرمربی تیم گل گهر سیرجان در گفت و گویی نسبت به شرایط استقلال در لیگ بیست و یکم مباحثی را  مطرح کرد و باشگاه استقلال در واکنش به صحبت های قلعه نویی بیانیه داد. حالا باشگاه گل گهر سیر...

گل گهر استقلال را شست!/ اتهام سنگین علیه آبی های پایتخت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، امیر قلعه نویی سرمربی تیم گل گهر سیرجان در گفت و گویی نسبت به شرایط استقلال در لیگ بیست و یکم مباحثی را  مطرح کرد و باشگاه استقلال در واکنش به صحبت های قلعه نویی بیانیه داد. حالا باشگاه گل گهر سیرجان در واکنش به بیانیه باشگاه استقلال بیانیه ای را منتشر کرده که در ادامه می خوانید.

در بیانیه باشگاه گل گهر سیرجان آمده است:

“موفقیت با ذبح اخلاق ارزشی ندارد. صحبت‌های امیر قلعه‌ نویی، سرمربی محترم گل‌گهر سیرجان در جواب سوال خبرنگار خبرگزاری دانشجو برای یک مصاحبه نوروزی بوده است و اصلا عجیب نیست که ایشان به عنوان اسطوره باشگاه استقلال و پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ برتر و استقلال پاسخ سوال را بدهند. این پاسخ هم بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط باشگاه مربوطه در سامانه کدال انجام شده است و موضوع پنهانی نیست. امیدواریم تمام این مصاحبه مورد توجه قرار بگیرد و دیگر وجوه مثبت آن نیز دیده شود. قطعا باشگاه گل‌گهر از انتشار ریز هزینه‌ها و قرارداد کادر تمام تیم‌های لیگ برتر استقبال می‌کند و مشکلی با این موضوع ندارد. در فصل گذشته و جاری اتفاقات عجیبی برای باشگاه گل‌گهر رخ داده است و بارها مربیان و اعضای مدیریتی دیگر تیم‌ها به خود حق داده‌اند که در مورد تیم فوتبال گل‌گهر صحبت کنند که گاهی مصداق تهمت و توهین بوده‌اند یا رفتارهایی نشان داده اند که نقض مقررات یک مسابقه فوتبال بوده است اما باشگاه گل‌گهر با بزرگ منشی و پایبندی به اخلاق و اصول حرفه‌ای از کنار آن گذشته است و این تصور در باشگاه گل‌گهر وجود دارد که موفقیت به قیمت ذبح اخلاق ارزش چندانی ندارد.”

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار