۱۲:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۴

گل محمدی در اصفهان گل کاشت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، گل محمدی در اصفهان گل کاشت. شروع کار پرسپولیس در فصل جدید به گونه ای بود که این تیم حتی در بازی اول لیگ برتر در دوره بیست و دوم هم با چند غایب باید برابر حریف خود به میدان رفت. به جز گل محمدی که ب...

راز این اَبرمرد پرسپولیس افشا شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، گل محمدی در اصفهان گل کاشت. شروع کار پرسپولیس در فصل جدید به گونه ای بود که این تیم حتی در بازی اول لیگ برتر در دوره بیست و دوم هم با چند غایب باید برابر حریف خود به میدان رفت. به جز گل محمدی که به دلیل اجرایی شدن محرومیت تعلیقی از حضور روی نیمکت هدایت پرسپولیس محروم بود، این تیم امید عالیشاه و مرتضی پورعلی گنجی را نیز به دلیل محرومیت در اختیار نداشت. این در حالی بود که چند مهره پرسپولیس از جمله وحید امیری، حامد پاکدل و … نیز به علت مصدومیت شانسی برای همراهی پرسپولیس در بازی اول نداشتند تا قرمزهای پایتخت با لشگری از محروم و مصدوم برای بازی روبروی ذوب آهن راهی اصفهان شوند.

اقدام ارزشمند و اخلاقی یحیی گل محمدی در اصفهان

خبرورزشی نوشت: در آن سوی میدان مهدی تارتار و تیمش این شانس را داشتند که در ورزشگاه خانگی میزبان پرسپولیس باشند. ذوبی ها هم در شرایطی مشابه با پرسپولیس، مهدی تارتار را روی نیمکت خود نداشتند و او نیز مانند گل محمدی مجبور شد از روی سکوها تیمش را هدایت و همراهی کند. این در شرایطی بود که اخراج در بازی پایانی فصل قبل باعث شده حامد نورمحمدی مدافع باتجربه ذوب آهن نیز از حضور در ترکیب تیمش برابر پرسپولیس محروم باشد.

در این دیدار کریم باقری و حسین پاشایی دستیاران یحیی گل محمدی و مهدی تارتار از کنار زمین به هدایت تیم های خود مشغول شدند. این دیدار حساس در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید درحالی که سرمربی پرسپولیس یک اتفاق ارزشمند و اخلاقی در پایان مسابقه رقم زد.

یحیی گل محمدی که بازی را از روی سکوها تماشا می کرد به رغم تساوی و از دست دادن دو امتیاز مهم در دیداراول، به سمت رختکن تیم ذوب آهن رفت و به مهدی تارتار دوست قدیمی خودش و سرمربی حریف خسته نباشید و خداقوت گفت.

این رفتار یحیی گل محمدی با استقبال و تحسین مهدی تارتار همراه شد و … خلاصه آن که سرمربی پرسپولیس خالق صحنه ای جالب در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان بود.

برای عضویت در کانال اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار