گل‌محمدی و دستیارانش با سمیعی رودربایستی دارند؟/ ناراحتی سرخ‌ها از ماجرای پرداختی‌ها

حمید مطهری در تازه‌ترین مصاحبه خود از دریافتی مالی کم بازیکنان پرسپولیس گلایه کرد. خبرورزشی دستیار یحیی گل محمدی حرف های سایر اعضای کادرفنی و بازیکنان این تیم را زده است. سال گذشته پرسپولیسی‌ها برای هر برد آسیایی خود مبلغی حدود ۱۰۰۰ دلار (حدود ۲۵ میلیون تومان) به عنوان پاداش دریافت می‌کردند اما امسال حدود […]

حمید مطهری در تازه‌ترین مصاحبه خود از دریافتی مالی کم بازیکنان پرسپولیس گلایه کرد.

گل‌محمدی و دستیارانش با سمیعی رودربایستی دارند؟/ ناراحتی سرخ‌ها از ماجرای پرداختی‌ها

خبرورزشی دستیار یحیی گل محمدی حرف های سایر اعضای کادرفنی و بازیکنان این تیم را زده است. سال گذشته پرسپولیسی‌ها برای هر برد آسیایی خود مبلغی حدود ۱۰۰۰ دلار (حدود ۲۵ میلیون تومان) به عنوان پاداش دریافت می‌کردند اما امسال حدود ۲۰۰ دلار گرفته‌اند!

همچنین درصد دریافتی بازیکنان پرسپولیس از قراردادهای خود به مراتب کمتر از رقیبانی مثل سپاهان اصفهان و … در لیگ برتر است اما جالب اینجاست که مربیان این تیم به شکلی خفیف از بی‌پولی باشگاه انتقاد می‌کنند.

یحیی گل‌محمدی و دستیارانش سال گذشته تندترین انتقادات را از مهدی رسول‌پناه که مدیر پرحاشیه‌ای بود انجام می‌دادند اما امسال به یک دلیل واضح از انتقاد مستقیم از جعفر سمیعی پرهیز می‌کنند. چرا؟

مربیان پرسپولیس نمی‌خواهند اهالی فوتبال و هواداران تصور کنند آنها با همه مدیران مشکل دارند و برهمین اساس فعلا ترجیح می‌دهند در لفافه از مشکلات مالی تیم حرف بزنند. البته بعید می‌دانیم این رودربایستی ادامه‌دار باشد!

منبع: خبرورزشیخبر ورزشی