گل‌محمدی: انتظار پیروزی پر گل برابر گوا درست نبود/ این گروه از سخت‌ترین گروه‌هاست

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اینکه بعضی‌ها انتظار داشتند برابر گوا به پیروزی پرگلی دست پیدا کنیم درست نبود. خبرورزشی – یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل گوای هند در سومین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ گفت: اینکه بعضی‌ها انتظار بازی راحت و پُر گل را داشته باشند درست نبود. […]

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اینکه بعضی‌ها انتظار داشتند برابر گوا به پیروزی پرگلی دست پیدا کنیم درست نبود.

گل‌محمدی: انتظار پیروزی پر گل برابر گوا درست نبود/ این گروه از سخت‌ترین گروه‌هاست

خبرورزشی – یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل گوای هند در سومین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ گفت: اینکه بعضی‌ها انتظار بازی راحت و پُر گل را داشته باشند درست نبود. همانطور که دیدید گوا یک تیم منسجم،‌ با برنامه و با دوندگی بالا بود. خودم انتظار این سختی‌ها را داشتم. بعد از اینکه گل خوردیم خیلی خوب به بازی برگشتیم و توانستیم سریع گل خورده را جبران کنیم. فکر می‌کنم این کیفیت خوبی است که بازیکنان ما داشتندو تسلیم نشدند و با انرژی بیشتر سعی کردند نتیجه را جبران کنند. این عکس‌العمل خوبی از طرف بازیکنان بود و جا دارد از آنها تشکر کنم.

بیشتر بخوانید و ببینید:

  • گوا هند یک – پرسپولیس ایران ۲/ کامبک سرعتی سرخ‌پوشان در هند
  • تصاویر دیدار پرسپولیس – گوا؛ از لحظه گل سید جلال تا واکنش کنعانی زادگان به از دست دادن پنالتی
  • ویدیو| واکنش دیدنی لک در بازی مقابل گوآ

وی عنوان کرد: در ادامه می‌توانستیم گل‌های بیشتری برنیم، حتی یک پنالتی را هم از دست دادیم. اگر گل سوم را می‌زدیم بازی برای‌مان راحت‌تر می‌شد. متأسفانه این اتفاق نیفتاد ولی در نیمه دوم خیلی خوب بازی را کنترل و سه امتیاز خوب دیگر را در این گروه سخت کسب کردیم.

گل‌محمدی یادآور شد: گروه ما یکی از سخت‌ترین گروه‌های این دوره از مسابقات است. در بازی بعد هم باید سعی کنیم سه امتیاز را بگیریم تا خیال‌مان بابت صعود از گروه راحت شود. به هواداران این سه امتیاز و برد را تبریک می‌گویم و به آنها تقدیم می‌کنیم. از بازیکنان هم تشکر می‌کنم، چون با توجه به سختی‌های زیادی که داشتند و دارند و مشکلات آب‌وهوایی خیلی انرژی می‌گذارند و با تمرکز کارشان را انجام می‌دهند.

منبع: تسنیمخبر ورزشی