16:13 - 1403/04/15

گزینه پرسپولیس در رادار استقلال

باشگاه استقلال از روز گذشته دوباره تماس هایی را با محمدرضا آزادی برقرار کرده است.

نقل و انتقالات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، روز گذشته محمدرضا آزادی اعلام کرد در حال مذاکره با باشگاه پرسپولیس است و اصلا بعید نیست که پیراهن این تیم را به تن کند. همین مساله باعث تحرک باشگاه استقلال شد و طبق پیگیری های خبرنگار خبرورزشی باشگاه استقلال از روز گذشته دوباره تماس هایی را با محمدرضا آزادی برقرار کرده تا این بازیکن را جذب کند.

 گفتنی است نکونام هم روی جذب این بازیکن نظر مثبت داده و باید دید روند مذاکرات طرفین به کجا می انجامد و آیا او قرمزپوش می شود یا به استقلال که یک فصل در آن حضور داشته بر می گردد. گفتنی است آزادی یک فصل دیگر با نساجی قرارداد دارد ولی با پرداخت مبلغی می تواند از این باشگاه جدا شود.

 

منبع : خبر ورزشی

مطالب مرتبط

1 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

فرهاد

پاسخ دادن

15 تیر 1403


همیشه همین کارو کردن و بازهم اشتباهشونوتکرارمیکنن،تاپرسپولیس صحبت ازیه بازیکن می‌کنه سریع میرن سراغش واگه نیازی هم بهش نباشه بازم میگیرن دقیقأمثل زمان ساپینتوکه قاسمی نژادوگرفتن،بابایی روگرفتن،شهباززاده روگرفتن،مطهری روحفظ کردن،قائدی ومحبی روگرفتن،آخرش چی شد؟بازم دارن تکرارمیکنن،ایناآدم بشونیستن،نمیدونن پرسپولیس با اسامی بازی می‌کنه تاگمراهشون کنه،یه دفعه ازیه بازیکنی رومیکنه که حتی اسمی ازش نبودمثل مسعودریگی،بخدااین کیسه کشاچقدحقیروحسودودرعین حال پخمه ن!!!!بگیرین آقا،آزادی هم مال شما ولی خرابش میکنین میندازینش بیرون،مثل بابایی و شهباززاده وجعفرسلمانیشون که باکبکبه ودبدبه آوردنشون ودرلیست مازادتشریف دارن،اینم نهایت یک فصل