گزارش لحظه به لحظه: الدحیل قطر ۳ – استقلال ایران ۲/ خط دفاعی استقلال در خواب!

دیدار الدحیل قطر و استقلال ایران از دقایقی پیش آغاز شد و آبی پوشان خیلی زود در دقیقه ۴ پیش افتادند اما تیم قطری در دقیقه ۹ بازی را به تساوی کشاندند. خبرورزشی – بازی سخت و حساس الدحیل قطر و استقلال ایران در سومین آوردگاه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از لحظاتی پیش آغاز […]

دیدار الدحیل قطر و استقلال ایران از دقایقی پیش آغاز شد و آبی پوشان خیلی زود در دقیقه ۴ پیش افتادند اما تیم قطری در دقیقه ۹ بازی را به تساوی کشاندند.

گزارش لحظه به لحظه: الدحیل قطر ۳ - استقلال ایران ۲/ خط دفاعی استقلال در خواب!

خبرورزشی – بازی سخت و حساس الدحیل قطر و استقلال ایران در سومین آوردگاه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از لحظاتی پیش آغاز شد.

ترکیب الدحیل قطر: صلاح زکریا، محمد موسی، مهدی بن‌عطیه، بسام الراوی، ادمیلسون جونیور، کریم بوضیاف، عبدالله الاحرق، سلطان آل‌بریک، المعز علی، علی کریمی و مایکل اولونگا.

ترکیب استقلال ایران: رشیدمظاهری، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند، محمد نادری، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، احمد موسوی، آرش رضاوند، ارسلان مطهری، مهدی قایدی و شیخ دیاباته.

نیمه نخست

دقیقه ۴: ارسلان مطهری با ضربه سری دیدنی استقلال را پیش انداخت.

ارسلان مطهری

دقیقه ۹: مایکل اولونگا روی یک فرصت طلبی و غفلت مدافعان میانی استقلال، بازی را به تساوی کشاند.

دقیقه ۲۶: اشتباه مسعود ریگی پشت محوطه جریمه در پاس به عقب توسط مایکل اولونگا به گل تبدیل شد تا استقلال عقب بیافتد.

دقیقه ۳۴: فرشید اسماعیلی با دوندگی خود با یک توپ ربایی زیبا از میانه میدان توپ را در عمق برای ارسلان مطهری فرستاد. ارسلان هم به زیبایی به شیخ دیباباته پاس داد تا استقلال بازی را به تساوی بکشاند.

دقیقه ۳۴: شیخ دیاباته در دهانه دروازه به شکلی عجیب توپ را بیرون زد تا بازی همچنان مساوی باشد.

دقیقه ۴۲: باز هم روی غفلت خط دفاعی استقلال که امشب در هر سه گل مقصر بوده، دروازه استقلال باز شد.

منبع: خبرورزشیخبر ورزشی