۲۳:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۷

گردشگری ومحیط زیست

گردشگری و طبیعت گردی/ مشاوران سفر و گردشگری فراگردی

یکی از مزایای استفاده از مشاوردر گردشگری این است که مشتریان را از تصمیم گیری های ناآگاهانه ای که تعطیلات آنها را خراب می کند، دور نگه می دارد.

گردشگری/مطالعات تناقضات در روند سفر را آشکار می کند !

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،اثراتی که ازدحام انبوه گردشگران بر مقاصد نمادین می گذارد را می توان در سراسر جهان مشاهده کرد. با این حال، در حالی که ازدحام بیش از حد یک مشکل بزرگ است، همچنین یک فرصت طلایی برای مشاوران سفر است.برای اطلاعات بیشتر با اندیشه معاصر همراه باشید.

ما باید همیشه یک قدم جلوتر از مشتریان خود باشیم

راه های جدیدی برای الهام بخشیدن به آنها و ارائه ایده های جدید به آنها پیدا کنیم.
این نوع از اثبات واقعی و قابل تایید در دنیای واقعی که چگونه تخصص می تواند روز را نجات دهد مانند طلا برای تجارت یک مشاور است. هنگامی که خبر سفر و گردشگری موفقیت آمیز مشتری با دوستان به اشتراک گذاشته می شود – و با داستان های ترسناکی که توسط دیگران گفته می شود مقایسه می شود که سفر رویایی آنها توسط جمعیت انبوه و هتل های فروخته شده ویران شده است – مشاور با تجارت جدید مبارزه می کند.

گردشگری و طبیعت گردی/ مشاوران سفر و گردشگری فراگردی

گردشگری و طبیعت گردی/ مشاوران سفر و گردشگری فراگردی

فروشنده‌های مسافرتی

ایگناسیو مازا، معاون اجرایی Signature Travel Network، آن را در کنفرانس سالانه شبکه امسال به بهترین شکل بیان کرد.مازا گفت: «یکی از چالش‌هایی که ما به‌عنوان فروشنده‌های مسافرتی داریم این است که در این مسیر هستیم و مشتریان خود را به همان مکان‌ها می‌فرستیم. ما باید همچنان ذهن مشتریان خود را باز کنیم و آنها را به سمت مقاصد جدید و مکان‌های جدید و روش‌های جدید تجربه جهان سوق دهیم. ما باید همیشه یک قدم جلوتر از مشتریان خود باشیم و راه های جدیدی برای الهام بخشیدن به آنها و ارائه ایده های جدید به آنها پیدا کنیم.متأسفانه، ازدحام بیش از حد اینجاست تا برای آینده قابل پیش بینی باقی بماند. خوشبختانه، این به مشاوران فرصتی برای درخشش برای مدت طولانی می دهد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط