کویرتایر/ خرید اینترنتی انواع لاستیک کویر تایر با قیمت دولتی+ قیمت انواع لاستیک خودرو کویر تایر (kavir tire)

کویرتایر/ خرید اینترنتی انواع لاستیک کویر تایر با قیمت دولتی+ قیمت انواع لاستیک خودرو کویر تایر (kavir tire) را در ادامه خبر اندیشه معاصر بخوانید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، کویرتایر/ خرید اینترنتی انواع لاستیک کویر تایر با قیمت دولتی+ قیمت انواع لاستیک خودرو کویر تایر (kavir tire) را در ادامه خبر اندیشه معاصر بخوانید.

شرکت کویر تایر در سال ۱۳۶۶ تاسیس گردید و اولین تولید کننده لاستیک است که دانش فنی طراحی و تولید تایرهای رادیال بلت سیمی و بدون تیوپ را از شرکت ماتادور در کشور اسلواکی خریداری کرده است. کویر تایر برای تولید محصولات خود از ماشین آلات و تجهیزات به روز دنیا که از شرکت های معتبر اروپایی خریداری کرده در خطوط تولید خود استفاده می کند.

خرید اینترنتی انواع لاستیک کویر تایر با قیمت دولتی/ لینک ثبت نام کویر تایر

خرید اینترنتی انواع لاستیک کویر تایر با قیمت دولتی اینجا کلیک کنید

 

قیمت انواع لاستیک خودرو کویر تایر (kavir tire)

برای بررسی قیمت انواع لاستیک خودرو کویر تایر (kavir tire) به لینک زیر مراجعه کنید.

قیمت انواع لاستیک خودرو کویر تایر (kavir tire)

 

کویرتایر

کویرتایر

 

کارخانهٔ لاستیک‌سازی کویر تایر در تاریخ ۲۲/۱۲/۶۶ ثبت شد و در ۱۹ مهر ۱۳۷۷ پروژهٔ ساخت این کارخانه به پایان رسید. این کارخانه در خراسان جنوبی بیرجند کیلومتر ۱۱ جاده کرمان (صندوق پستی ۵۱۸) واقع شده‌است. مساحت زمین این کارخانه ۱٫۱۲۰٫۰۰۰ مترمربع و زیربنای آن ۱۵٫۰۰۰ مترمربع است.

محصولات
محصولات شرکت عبارتند از سایزهای مختلف تایرهای رادیال استیل بلت، سایزهای مختلف تایرهای رادیال سواری، و هم چنین انواع فلپ که همگی با نام تجاری «کویرتایر» عرضه می‌شوند.

سهامداران
شرکت کویرتایر با نماد پکویر در بازار دوم بورس ایران خرید و فروش می‌شود. شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری امید با ۶۷/۳۸ درصد، شرکت پاک انرژی نیکوگستر ۱/۵ درصد، صندوق سرمایه‌گذاری بانک ایران زمین بازنشستگی ۱/۴۲ درصد و سهامداران مردمی ۲۹/۷ درصد، سهام‌داران کویرتایر می‌باشند. سرمایه ثبت شده شرکت ۲۰۰ میلیارد ریال می‌باشد

ظرفیت تولید
ظرفیت پروانه بهره‌برداری شرکت در حال حاضر ۲۷۹۰۰ تن انواع تایر و نوار دور رینگ (فلپ) در سال می‌باشد که با تلاش و همت مدیران، کارشناسان و کارکنان سخت‌کوش این مجموعه، تولید سالیان اخیر آن با راندمان حدود ۹۲ درصد ظرفیت قابل دسترس سالیانه، صورت پذیرفته‌است.

 

 

 

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.