کنعانی ‌زادگان در تلاش برای مکالمه با رونالدو!

حسین کنعانی‌زادگان در نیمه اول جدی‌ترین هماورد کریستیانو رونالدو در زمین بازی بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،این مدافع ملی‌پوش فوتبال ایران که در اوج آمادگی هم به سر می‌برد، با حرکات موثر خود چند باری مانع از موفقیت و گلزنی فوق ستاره پرتغالی شد.

در اواسط نیمه اول و زمانی که رونالدو قصد داشت با ارسال پاسی با پشت پا سلطان الغنام را در موقعیت تک به تک قرار بدهد، پای او برخورد شدیدی با پای حسین کنعانی‌زادگان پیدا کرد که این مسئله باعث شد هر دو بازیکن روی زمین بیفتند و صدایشان به آسمان برود.

بعد از ورود پزشکان به زمین و مداخله آنها و پایان وقت ریکاوری، رونالدو با دست کنعانی‌زادگان را نشان می‌داد و می‌گفت که او خطای خطرناکی روی وی مرتکب شده است اما کنعانی‌زادگان نیز اعتقاد داشت او اول توپ را زده و سپس پایش به رونالدو برخورد کرده است.

این دو که باید طبق قوانین از زمین بیرون می‌رفتند، در مسیر بیرون رفتن و در حالی که عرض زمین را طی می‌کردند، شانه به شانه کنار هم بودند که حسین کنعانی‌زادگان سعی داشت از این فرصت استفاده کرده و از کریستیانو دلجویی کند اما مهاجم پرتغالی چندان اهمیتی به صحبت‌های کنعانی نمی‌داد و وقتی کنار زمین رفتند، پشتش را به بازیکن ایرانی کرد.

در نهایت زمانی که دو بازیکن به داخل زمین بازگشتند  کنعانی همچنان سایه به سایه رونالدو حرکت می‌کرد و سعی داشت تا او در موقعیت‌ها صاحب فرصت نشود که یکی دو بار دخالت او کاملا برای پرسپولیس موثر عمل کرد. اگرچه دانیال اسماعیلی‌فر نیز یک کمک فوق‌العاده اضافی به بازیکنان خط دفاعی پرسپولیس بود.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.