کمالوند: فردا با تاکتیکی ویژه بازی می‌کنیم/ هر آنچه مطرح می‌کنیم تفکرات مجیدی است

مدیرفنی تیم فوتبال استقلال از آمادگی این تیم برای ارائه تاکتیکی ویژه در دیدار مقابل الدحیل خبر داد. خبرورزشی – فراز کمالوند در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل الدحیل قطر در سومین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: بازی فردای ما برابر الدحیل، بازی بسیار سختی است. الدحیل تیمی است […]

مدیرفنی تیم فوتبال استقلال از آمادگی این تیم برای ارائه تاکتیکی ویژه در دیدار مقابل الدحیل خبر داد.

کمالوند: فردا با تاکتیکی ویژه بازی می‌کنیم/  هر آنچه مطرح می‌کنیم تفکرات مجیدی است

خبرورزشی – فراز کمالوند در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل الدحیل قطر در سومین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: بازی فردای ما برابر الدحیل، بازی بسیار سختی است. الدحیل تیمی است که سازماندهی خوبی دارد و ما آنها را به خوبی آنالیز کرده‌ایم. بازی‌های آنها در قطر و اینجا را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

وی ادامه داد: خودمان را برای این بازی مهم آماده کرده‌ایم. اینطور به نظر می‌رسد که برنده بازی فردا می‌تواند تا حدود زیادی خیال خود را از صعود راحت کند. به دنبال این هستیم تا یک ثبات خوب پیدا کنیم و با تمام وجودمان، با قلبمان برای هواداران میلیونی خود تلاش می‌کنیم تا باز هم به موفقیت برسیم. بازی به بازی پیش می‌رویم و الان هم تمام تمرکزمان روی بازی فرداست و امیدوارم پیروز بازی فردا هم ما باشیم. ما در ۲ دیدار قبلی تغییر تاکتیک و سیستم داشتیم و یقینا فردا هم با تاکتیکی ویژه بازی می‌کنیم.

مدیرفنی استقلال در پاسخ به سوالی درباره تنوع تاکتیک‌های استقلال در گلزنی و تعدد نفرات گلزن استقلال، گفت: در استقلال بازیکنان خوب و با کیفیتی داریم و همانطور که اشاره کردید وقتی ۴ بازیکن در ۲ بازی یک تورنمنت، هریک ۲ گل زده‌اند، نشان دهنده تنوع تاکتیکی تیم است. این موضوع دست ما را باز گذاشته تا به شکلی طراحی کنیم که یک یا دو بازیکن خاص مورد هدف نباشند و با توجه به تنوع تاکتیکی تیم ما، هر بازیکنی می‌تواند در موقعیت گلزنی قرار بگیرد و گل بزند.

کمالوند در پاسخ به سوالی درباره غیبت فرهاد مجیدی در این نشست خبری، یادآور شد: آنچه ما در اینجا مطرح می‌کنیم، تفکرات آقای مجیدی است و ایشان به عنوان سرمربی تیم مسائل را بیان می‌کند و آنچه هم ما مطرح کردیم، مسائلی است که در ذهن سرمربی ماست. فرهاد مجیدی به واسطه حضور چندین ساله در لیگ قهرمانان آسیا به عنوان بازیکن و مربی، کاملا به این فضای مسابقات اشراف دارد و این به ما خیلی کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید:

  • ادعای عجیب خبرنگار عربستانی درمورد مجیدی/ فرهاد فردا روی نیمکت استقلال نخواهد بود
  • اسماعیلی: نتایج استقلال نشان دهنده اتحاد و همدلی است
  • دلیل نیمکت‌نشینی باتجربه‌ترین بازیکن استقلال در لیگ قهرمانان!

خبر ورزشی