03:10 - 1403/04/14

کشمکش ذوب‌ آهن و استقلال بر سر بمب نقل و انتقالات فصل

محمدحسین اسلامی بازیکن ملی‌پوش ذوب‌آهن در آستانه پیوستن به استقلال رقیب سنتی این تیم قرار دارد. با وجود توافق نهایی بین این بازیکن و استقلال مدیرعامل ذوب‌آهن خواهان حفظ او در تیم است. این انتقال جنجالی که می‌تواند سرنوشت آینده اسلامی را ر...

نقل و انتقالات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، انتقال محمدحسین اسلامی به استقلال در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است. این هافبک جوان که محصول آکادمی ذوب‌آهن است، با آبی‌پوشان به توافق نهایی رسیده بود اما مدیرعامل باشگاه اصفهانی خواهان حفظ او است. نکیسا با تاکید بر استعداد و آینده درخشان اسلامی، از تمایل ذوب‌آهن برای تمدید قرارداد این بازیکن خبر می‌دهد.

ورزش سه نوشت:محمدحسین اسلامی که محصول آکادمی باشگاه ذوب‌آهن است و طی سه فصل گذشته لیگ برتر برای این تیم به میدان رفته و سال گذشته توانست سه گل به ثمر رساند، حالا مورد توجه استقلال قرار دارد و احتمالا امروز رونمایی خواهد شد.

در شرایطی که این بازیکن ۲۳ ساله با باشگاه استقلال به توافق نهایی رسیده و گفته می‌شود تا ساعاتی دیگر تصویرش در کنار پیراهن آبی منتشر خواهد شد، اما مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن تاکید به حفظ او دارد!

نیما نکیسا با تاکید بر اینکه هنوز انتقال محمدحسین اسلامی به استقلال انجام نشده، عنوان کرد: من هم از جایگاه مدیرعاملی باشگاه ذوب‌آهن با ایشان صحبت کردم و از جایگاه یک فوتبالیست سابق هم یک سری نکات را به ایشان گفتم، ولی در نهایت ایشان و پدرش تصمیم گیرنده هستند.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن یادآور شد: محمدحسین اسلامی قطعا ستاره آینده تیم ملی و باشگاه‌های بزرگ خواهد بود، چون از نظر اخلاقی، رفتاری و فنی قدرتمند است، ولی ما هم به دنبال حفظ او هستیم.(پایان)

حاشیه:

انتقال محمدحسین اسلامی به استقلال می‌تواند به عنوان یک بمب خبری در نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران تلقی شود. این بازیکن جوان و آینده‌دار از پتانسیل بالایی برخوردار است و می‌تواند به یکی از مهره‌های کلیدی استقلال در فصل پیش رو تبدیل شود.

با این حال، باید منتظر ماند و دید که جدال نکیسا با ستاره جوان چه سرانجامی خواهد داشت. آیا اسلامی در نهایت راهی استقلال خواهد شد یا اینکه به ذوب‌آهن متعهد خواهد ماند؟

مطالب مرتبط