کشف جنازه دفن شده در وسط حیاط خانه! + فیلم

مردی که بک سال پیش پس از قتل همسرش، جنازه او را در حیاط خانه دفن کرده بود به دام پلیس افتاد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،

بقایای جنازه دفن شده یک زن هندوستانی پس از اعتراف شوهرش به قتل وی، در حیاط خانه پیدا شد. پلیس نیجراکال هند، متهم، ساجیو را در خانه اش واقع در شهر ارناکولام، در ایالت کرالا، هند دستگیر کرد.

بنا به گزارش رسانه‌های هند، قربانی به نام رامیا که توسط شوهرش به طرز وحشتناکی به قتل رسیده بود توسط قاتل در مجاورت خانه به خاک سپرده شده بود.

پس از ناپدید شدن مقتول، متهم به خویشاوندان و مردم محلی گفته بود که همسرش با معشوقش فرار کرده است، در عین حال، قاتل برای ازدواج بعدی خود آماده شد. به بنا اطلاعات پلیس هند و شکایتی که قاتل در ماه فوریه ۲۰۲۲ در اداره پلیس مطرح کرد مفقود شدن همسر ساجیو در اوت ۲۰۲۱ اتفاق افتاده بود.

یک تیم پلیس پس از انجام تحقیقات اولیه، به دقت همسر مقتول را زیر نظر گرفت. او یک سال تحت نظارت دقیق بود و بعد‌ها پس از اینکه این تیم شواهد کافی برای پیگرد قانونی وی را جمع آوری کرد دستگیر شد.

در طی تحقیقات انجام شده توسط پلیس، متهم گفت که یک روز تعدل اعصاب خود را از دست داده و در کمال خونسردی همسرش را به قتل رسانده است. این مرد گفت سپس جنازه را در کنار خانه اش دفن کرده است. پلیس بقایای بدن این زن را در نزدیکی خانه کشف کرد.

گفتنی است؛ تحقیقات پلیس هند در این باره ادامه دارد./شمانیوز

 

انتهای پیام/*