• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Tuesday - 28 June - 2022

اخبار ویژه

فال ابجد امروز 8 تیر 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز سه شنبه 8 تیر 1401 + فیلم آخرین وضعیت تعیین تکلیف حقوق بازنشستگان تیر 1401/ دولت در برابر افزایش حقوق بازنشستگان مقاومت می‌کند؟ نتیجه نهایی افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی چه شد؟/ چشم انتظاری موسپیدان کِی تمام می شود؟ 1401/04/07 زمان دقیق اجرای رتبه بندی معلمان مشخص شد؟/ بالاخره حقوق معلمان از کِی زیادتر می شود؟+ جزئیات 7 تیر تنش در مجلس بر سر عدم اجرای رتبه بندی معلمان امروز 7 تیر/ وزیر آموزش و پرورش باید استیضاح شود بازنشستگان سورپرایز می شوند | واریز افزایش حقوق بازنشستگان امشب؟ 7 تیر 1401 وضعیت آب و هوا در هفتم تیر/ روند افزایش دما در کشور ادامه دارد دولت باید نظر مجلس درباره حقوق بازنشستگان را بپذیرد/ قبل از پایان تیر کام مستمری‌بگیران شیرین می‌شود؟ فال ابجد 7 تیر 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز دوشنبه 7 تیر 1401 + فیلم آیا رتبه بندی معلمان کنسل می شود ؟! /صدای مجلس هم درآمد ! جزئیات مهم از طرح متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان | ۲۵ درصد باقی‌مانده متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان اجرایی شود+ جزئیات 6 تیر خبر خوش برای بازنشستگان / دولت کوتاه آمد/ معاون اول رئیسی اصلاح حقوق بازنشستگان را اعلام می کند جزئیات مهم از طرح متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان | ۲۵ درصد باقی‌مانده متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان اجرایی شود جزئیات یک جلسه مهم | سرپرست وزارت کار: خبر خوشی درباره حقوق بازنشستگان دارم فال قهوه ۷ تیر ۱۴۰۱ خبر مهم آموزش و پرورش برای معلمان امروز دوشنبه6 تیر 1401 | جزئیات ثبت‌نام بیمه تکمیلی فرهنگیان اعلام شد فال روزانه سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ وضعیت آب و هوا در ششم تیر/ آسمان نوار غربی کشور غبارآلود است فال ابجد 6 تیر 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز یکشنبه 6 تیر 1401 + فیلم سکته پدر شوهر بعد دیدن خیانت عروس!

کریم باقری شایسته سرمربی گری است / درویش، قرارداد 40 میلیاردی با یحیی بستی دیگه چرا لو دادی؟ به احترام فقرا سکوت می کردی/ شکل دفاع اتوبوسی استقلال، باید جمع بشه

  • کد خبر : 1321988
  • 02 تیر 1401 - 7:45
کریم باقری شایسته سرمربی گری است / درویش، قرارداد 40 میلیاردی با یحیی بستی دیگه چرا لو دادی؟ به احترام فقرا سکوت می کردی/ شکل دفاع اتوبوسی استقلال، باید جمع بشه
پیشکسوت پرسپولیس گفت: ای کاش در دوره و زمانه‌ای که گروهی از مردم برای پیدا کردن غذا تا کمر در سطل زباله خم می‌شوند آقای مدیرعامل رقم قرارداد ۴۰ میلیاردی سرمربی پرسپولیس را رسانه‌ای نمی‌کرد تا خون به جگر مردم نشود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency، کریم باقری شایسته سرمربی گری است / درویش، قرارداد 40 میلیاردی با یحیی بستی دیگه چرا لو دادی؟ به احترام فقرا سکوت می کردی/ شکل دفاع اتوبوسی استقلال، باید جمع بشه.پیشکسوت پرسپولیس گفت: ای کاش در دوره و زمانه‌ای که گروهی از مردم برای پیدا کردن غذا تا کمر در سطل زباله خم می‌شوند آقای مدیرعامل رقم قرارداد ۴۰ میلیاردی سرمربی پرسپولیس را رسانه‌ای نمی‌کرد تا خون به جگر مردم نشود.

مرتضی فنونی زاده، بازیکن اسبق پرسپولیس ، درباره اتفاقات اخیر مربوط به باشگاه پرسپولیس، همچنین کری خوانی سرمربی جدید استقلال برای رقبای این تیم در لیگ برتر، عرضه برند پرسپولیس در فرابورس و… اظهاراتی را مطرح کرد.

با مشخص شدن جانشین فرهاد مجیدی در استقلال روشن شد که سرمربی پرتغالی این تیم اهل کری خواندن است. خبر دارید گفته می‌خواهد به رکورد پنج قهرمانی متوالی پرسپولیس برسد؟

اولاً این آقا در طول دوران مربیگری اش چند بار از تیم‌هایی که بوده اخراج شده. بعد هم مربیان پرتغالی را قبلا در ایران زیاد دیده ایم. حتی خود کی‌روش هم کار خاصی در فوتبال ما نکرد و نه جام گرفت و نه در جام جهانی به دور بالاتر صعود کرد. قبل از آن هم که مانوئل ژوزه به پرسپولیس آمده بود و نتایجش روشن است.

بیشتر در این باره توضیح می‌دهید؟

اصلاً خود پرتغال لیگ معتبری ندارد. فکر می‌کنم لیگ آنها در حد ما باشد. خیلی از ایجنت‌ها می‌توانند راحت از ایران به پرتغال بازیکن بفرستند. همین جعفر سلمانی استقلال پارسال رفته بود پرتغال. چون بازیکنان خوب پرتغال بیشتر در خارج از این کشور بازی می‌کنند. این آقا هم چون قبلا در عربستان کار کرده و آسیایی‌ها را می‌شناسد آمده تا با چندتا حرف جذاب دل هواداران را ببرد. خودش هم که جوان است و قطعاً دوست دارد تحت تاثیر این فضا باشد.

کریم باقری شایسته سرمربی گری است / درویش، قرارداد 40 میلیاردی با یحیی بستی دیگه چرا لو دادی؟ به احترام فقرا سکوت می کردی/ شکل دفاع اتوبوسی استقلال، باید جمع بشه

کریم باقری شایسته سرمربی گری است / درویش، قرارداد 40 میلیاردی با یحیی بستی دیگه چرا لو دادی؟ به احترام فقرا سکوت می کردی/ شکل دفاع اتوبوسی استقلال، باید جمع بشه

فکر می‌کنید بتواند در استقلال موفق شود؟

تا جایی که شنیده ام او یک مربی با تفکرات هجومی است. امیدوارم در استقلال هم تیمش را هجومی‌ببندد و به میدان بفرستد. نه مثل استقلال پارسال که جلوی تیم‌های ته جدولی هم اتوبوسی دفاع می‌کرد و کیفیت لیگ را پایین آورده بود. قطعاً استقلال تهاجمی بازی کند لیگ جذاب تر می‌شود.

در رابطه با شرایط پرسپولیس در نقل و انتقالات صحبتی دارید؟

به نظرم خریدهای ما یکی از یکی بهتر است، اما فقط به درد یکسال قرارداد می‌خورند. چون بیشترشان سن شان در شرایطی است که نمی‌توان با آنها قرارداد دو ، سه ساله بست. نهایتش این است که اگر خوب بودند بعد از یک سال دوباره با آنها تمدید کنیم. بیرانوند و سروش رفیعی که بازیکنان خودمان بودند و به خانه خودشان برگشتند. به نظرم سروش رفیعی مهمترین بازیکن سپاهان بود که بیشتر گل‌های مغانلو و شهباززاده را تدارک می‌دید. ما هم آن وسط به یک بازیکن بازیساز و پاسور نیاز داشتیم.

از دیگر خریدهای پرسپولیس در خط دفاعی هم خبر دارید؟

امیدوارم حالا که خیال کار فنی از دفاع راحت شده دیگر جلوی تیم‌های ته جدولی مثل شهرخودرو و نفت مسجد سلیمان با دوهافبک دفاعی بازی نکنند. همان روزهایی که یک گل فرسایشی می‌زدیم و بعد می‌رفتیم عقب دفاع می‌کردیم. آمار میگوید شهرخودرو جلوی ما ۱۲ تا کرنر زد! نفت مسجدسلیمانی‌ها هم ۱۳ تا کرنر به ما زدند! این برای پرسپولیس خوب نیست.

توقع دارید پرسپولیس با این خریدها در فصل آینده تهاجمی‌تر بازی کند؟

ما توقع داریم پرسپولیس مثل پرسپولیس بازی کند. پرسپولیس تیمی نیست که برود عقب بایستد و دفاع کند.

پرسپولیس همیشه در طول تاریخ چه طور بوده؟

وقتی ۴۰ میلیارد تومان به سرمربی تیم میدهند از او انتظار فوتبال خوب داریم. از آقای مدیرعامل تعجب می‌کنم که چطور در شرایط امروز اقتصادی کشور چنین مبلغی را فاش می‌کند. در دوره و زمانی که بعضی از مردم به خاطر فقر تا کمر در سطل زباله خم شده اند این اقدام یک اشتباه محض بود که قرارداد ۴۰ میلیاردی سرمربی پرسپولیس را رسانه‌ای کردند. وقتی گوشت کیلویی ۲۵۰ هزار تومان است و خیلی خانواده‌ها دو ماه یک بار گوشت نمی‌خورند نباید این مسائل را عنوان کنند. ولی یک نکته باید مدنظر مدیر باشگاه پرسپولیس باشد.

چه نکته ای؟

شما که ۴۰ میلیارد به سرمربی تیم می‌دهید باید در قراردادش بندی هم بگذارید که اگر در خانه شکست خورد دو میلیارد از قراردادش کم شود. باید در چنین قرارداد هنگفتی، تشویق و تنبیه کنار هم باشند.

در رابطه با جدایی مطهری و فنایی از کادر فنی پرسپولیس نظرتان چیست؟

به نظرم حمید مطهری انتخاب خیلی خوبی کرد. او به تیمی رفت که در آسیا سهمیه گرفته و اتفاقاً جزو پرطرفدارترین تیم‌های شمال کشور محسوب میشود. ولی از کریم باقری تعجب می‌کنم.

چطور؟

کریم بعد از این همه سال حضور در کادرفنی پرسپولیس چرا نمی‌رود یک تیم برای خودش بگیرد؟ مثلا تبریزی است! چرا تراکتور باید برود قربان علی اف را از ترکمنستان بیاورد در حالی که کریم باقری در فوتبال ماست. هر فصل بودن در کادر فنی پرسپولیس به اندازه ۲ سال تجربه به مربی فوتبال اضافه می‌کند. این را همه می‌دانند. الان کریم باقری ۸ سال در کادر فنی پرسپولیس حضور دارد! چرا نمی‌تواند خودش تیم بگیرد؟ چرا نمیرود توانایی‌هایش را نشان بدهد؟ کریم باقری جزو مفاخر باشگاه پرسپولیس بوده که زحمات زیادی برای این باشگاه کشیده ولی دیگر وقت آن رسیده که ثابت کند چند مرده حلاج است. آفرین به حمید مطهری که رفت تا نفر اول باشد.

خبر دارید که قرار است به زودی پرسپولیس وارد فرابورس شود؟

بله خبر دارم. دفعه قبل هم که وارد بورس شد با پول قشر زحمتکش کشور که اکثراً از طبقه ضعیف اجتماع هستند پولدار شد. فیلمش هست؛ در همان جلسه ای که ما رفتیم آقای قربان زاده رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت ۳۵۰ میلیارد تومان بابت فروش سهام پرسپولیس به حساب باشگاه واریز می‌کنیم که از این مبلغ ۵ درصدش متعلق به پیشکسوتان است. یعنی عددی در حدود ۱۷ تا ۱۸ میلیارد. اول از همه هم قرار بود این پول به پیشکسوتان پرداخت شود ولی جالب است که به جای این کار فعلاً میلیارد، میلیارد به حساب بازیکن و مربی واریز شده است. لب بود که دندان آمد. آقایان! چرا به فکر پیشکسوتان نیستید؟ آنها هم از این پول حق دارند. یادتان رفته تعدادی از پیشکسوتان پرسپولیس از نداری و فقر موتور کرایه می‌کنند تا مسافرکشی کنند؟ مدیر باشگاه پرسپولیس باید قبل از خرج کردن این پول‌ها ۵ درصد پیشکسوتان را می‌پرداخت.

برای عضویت در کانال اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=1321988
  • منبع : خبر ورزشی

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ساماندهی

logo-samandehi