کرونا جان اولین کاپیتان پرسپولیس را گرفت؟

خبرهای ضد و نقیضی درباره سلامتی حمید جاسمیان، اولین کاپیتان تاریخ تیم پرسپولیس پس از ابتلا به ویروس کرونا منتشر شده است. خبرورزشی – خبر درگذشت حمید جاسمیان پیشکسوت ۸۳ ساله پرسپولیس از چند روز قبل درگیر ویروس کرونا شده، دقایقی پیش از سوی برخی منابع خبری منتشر شد که فورا از سوی برخی منابع […]

خبرهای ضد و نقیضی درباره سلامتی حمید جاسمیان، اولین کاپیتان تاریخ تیم پرسپولیس پس از ابتلا به ویروس کرونا منتشر شده است.

کرونا جان اولین کاپیتان پرسپولیس را گرفت؟

خبرورزشی – خبر درگذشت حمید جاسمیان پیشکسوت ۸۳ ساله پرسپولیس از چند روز قبل درگیر ویروس کرونا شده، دقایقی پیش از سوی برخی منابع خبری منتشر شد که فورا از سوی برخی منابع دیگر تکذیب شده است.

جاسمیان چند روزی می‌شود که با وخامت حالش در بیمارستان سینا بستری شده، اما گفته می‌شود خبری که مبنی بر درگذشت ایشان امشب منتشر شده صحت ندارد.
جاسمیان که فوتبال خود را از شاهین آبادان آغاز کرد و سپس به شاهین تهران پیوست، در اولین سال تاسیس پرسپولیس به این تیم ملحق شد و اولین کاپیتان باشگاه قرمزپوش پایتخت لقب گرفت. او چهار سال در پرسپولیس حضور داشت و با پیراهن این تیم از فوتبال خداحافظی کرد. او در جریان اولین قهرمانی سرخ‌ها در لیگ تخت جمشید نیز عضوی از تیم پرسپولیس بود.

منبع: خبرورزشیخبر ورزشی