کد مورس بازی همستر کامبت امروز جمعه ۱۵ تیر

کد مورس ابتکاری از طراحان بازی همستر کمبات یا کامبت است که به کاربران یک میلیون سکه رایگان جایزه می دهد. نحوه وارد کردن کد مورس اینگونه است که پس از وارد کردن آن، حرف مربوط به آن روی صفحه‌نمایش ظاهر می‌شود که با این کار می‌توانید بفهمید ض...

کد مورس بازی همستر کامبت امروز جمعه ۱۵ تیر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،ازی تلگرامی همستر کمبات  از طریق عرضه کد مورس  روزانه / شبانه، به کاربران خود یک میلیون سکه جایزه می دهد که امکان بالا بردن پروفیت آنها را فراهم می کند.

امروز / امشب جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳ کد مورس بازی Hamster Kombat دیگری ارائه شد. برای دریافت کد مورس روزانه  با ما در اندیشه قرن همراه باشید.

کد مورس همستر کامبت امروز / امشب جمعه ۱۵ تیر برای دریافت یک میلیون سکه:

در حال بارگذاری……….

ناشران بازی کد مورس را هر شب ساعت ۲۲:۳۰ منتشر می کنند، بلافاصله این کد در این لینک و این قسمت قرار می گیرد….. با ما همراه باشید…..

کد مورس پنجشنبه که تا ساعت ۲۲:۳۰ امشب معتبر است و پس از آن کد جدید به جای آن قرار می گیرد:

توضیح:

۱- بالا گزینه earn per tap رو سه بار بزنید
۲- صفحه همستر قرمز میشود
۳- رو همستر یک بار کلیک نگه داشته و بردارید تبدیل می شود به خط (-) سریع برداشته تا تبدیل شود به نقطه (.)
۴- رمز بالا رو بزنید

برای خط (-) باید یکبار نگه دارید دستتون رو
برای نقطه (.) باید یکبار ضربه بزنید

برای وارد کردن کد مورس در بازی همستر کامبت و دریافت امتیاز ۱ میلیونی آن باید از یک روش خاص استفاده کنید. برای این کار ابتدا سه بار پشت سر هم روی گزینه Earn per tap ضربه بزنید تا پس‌زمینه همستر شما به رنگ قرمز دربیاید. با این کار همچنین کادری با عنوان Daily Cipher نیز به بازی شما اضافه می‌شود که مربوط به کد مورس هر روز است. اکنون همه‌چیز برای وارد کردن کد مورس همستر آماده است.

کد مورس یک کله خاص است که هر روز عوض می‌شود. برای مثال در تاریخ ۵ ژوئن که اولین روز اضافه شدن کد مورس همستر به بازی بود، این کلمه خاص BTC بود که مخفف «بیت کوین» (Bitcoin) است. اما این کد را چطور باید وارد می‌کردید؟

برای وارد کردن کد مورس روز ۵ ژوئن که گفتیم BTC بود، باید برای وارد کردن حرف B روی همستر خود ضربه می‌زدید و نگه می‌داشتید و سپس بلافاصله سه ضربه سریع دیگر می‌زدید. برای وارد کردن حرف T باید روی همستر ضربه می‌زدید و نگه می‌داشتید. به همین ترتیب برای وارد کردن حرف C نیز روی همستر ضربه می‌زدید و نگه می‌داشتید، یک ضربه می‌زدید، دوباره ضربه می‌زدید و نگه می‌داشتید و در آخر باز هم یک ضربه دیگر می‌زدید.

بعد از وارد کردن صحیح هر کد، حرف مربوط به آن روی صفحه‌نمایش ظاهر می‌شود که با این کار می‌توانید بفهمید ضرباتی که زده بودید عمل کرده‌اند یا خیر. در پایان نیز پیامی با عنوان The code is cracked نمایش داده می‌شود که نشان می‌دهد کد مورس به‌درستی وارد شده است.

بنابراین برای وارد کردن کد مورس همستر کامبت باید ابتدا بدانید که کلمه مربوط به آن روز چیست. سپس در مرحله دوم باید تعداد ضربات هر کدام از حروف را بدانید و دقیقا مطابق آن روی همستر ضربه بزنید.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط