۲۳:۱۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳

کد استعلام یارانه فجرانه با کد ملی/مشاهده دهک بندی یارانه ها+استعلام کالابرگ الکترونیکی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، با اجرای طرح یارانه فجرانه و ارائه کالابرگ بسیاری از افراد نسبت به نحوه اجرای آن سوالاتی دارند. برای استعلام از طریق تلفن گویا، با شماره ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ تماس بگیرید. سپس کد ملی سرپرست خانوار را به صورت عددی به تلفن گویا اعلام کنید. در صورتی که اطلاعات شما صحیح باشد، دهک بندی یارانه شما نمایش داده می‌شود. در طرح...

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، با اجرای طرح یارانه فجرانه و ارائه کالابرگ بسیاری از افراد نسبت به نحوه اجرای آن سوالاتی دارند.

برای استعلام از طریق تلفن گویا، با شماره ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ تماس بگیرید. سپس کد ملی سرپرست خانوار را به صورت عددی به تلفن گویا اعلام کنید. در صورتی که اطلاعات شما صحیح باشد، دهک بندی یارانه شما نمایش داده می‌شود. در طرح جدید پرداخت یارانه ها، تمام مردم کشور به ۱۰ قسمت تبدیل شده و هر قسمت به عنوان یک دهک شناخته می‌شود. دهک‌بندی یارانه‌ها بر اساس اطلاعات درآمدی و دارایی افراد انجام شده است.

وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی اعلام کرده که خانوار‌هایی که به دهک‌بندی خود اعتراض دارند می‌توانند با ثبت تغییرات درآمد، دارایی‌ها و شرایط ویژه خود در سامانه hemayat.mcls.gov.ir، درخواست بررسی مجدد دهک‌بندی خود را ارایه کنند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط