اخبار اقتصادی

کدام بانک پیشتاز پرداخت وام است؟/بانک‌های کشور در سال ۱۴۰۲ چقدر وام فرزندآوری به متقاضیان خود دادند؟

بانک‌های کشور در سالی که گذشت، توانستند به ۷۳۸ هزار و ۸۹۴ نفر وام فرزندآوری پرداخت کنند. در این میان، سه بانک ملت، ملی و تجارت بیشترین وام

طرح نگین امید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از اندیشه قرن بانک‌های کشور در سالی که گذشت، توانستند به ۷۳۸ هزار و ۸۹۴ نفر وام فرزندآوری پرداخت کنند. در این میان، سه بانک ملت، ملی و تجارت بیشترین وام برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

وام فرزندآوری/ وام فوری دولتی ۴۰۰ میلیونی به این افراد | از هدیه رئیسی جا نمانید + سود ناچیز

بانک‌های کشور در سال ۱۴۰۲ چقدر وام فرزندآوری به متقاضیان خود دادند و در این میان کدام بانک پیشتاز پرداخت وام است؟بانک‌های کشور در سالی که گذشت، توانستند به ۷۳۸ هزار و ۸۹۴ نفر وام فرزندآوری پرداخت کنند. در این میان، سه بانک ملت، ملی و تجارت بیشترین وام فرزندآوری را تحویل مشتریان خود دادند.

وام فرزندآوری

کدام بانک پیشتاز پرداخت وام است؟/بانک‌های کشور در سال ۱۴۰۲ چقدر وام فرزندآوری به متقاضیان خود دادند؟

چقدر وام فرزندآوری پرداخت شد؟

بانک مرکزی در سال ۱۴۰۲ از مجموع یک میلیون و ۱۹ هزار و ۲۴۸ نفر متقاضی دریافت وام فرزندآوری به ۷۳۸ هزار و ۳۵۴ نفر وام پرداخت کرد. با اینحال در پایان سال گذشته ۲۸۰ هزار و ۸۹۴ نفر در صف دریافت وام ماندند. این ارقام یعنی ۲۷.۵ درصد در صف باقی مانده‌اند، اما ۷۲.۵ درصد موفق به دریافت وام شده‌اند که قابل توجه است.
آمار و ارقامی که در گزارش بانک مرکزی موجود است، به ما می‌گوید که بانک‌های کشور در سالی که گذشت بیشتر از ۴۵ هزار و ۹۳۸ میلیارد تومان تسهیلات فرزندآوری به متقاضیان پرداخت کرده‌اند. سال ۱۴۰۱ این رقم ۳۳ هزار و ۲۱۶ میلیارد تومان بود که این یعنی رشد حدود ۳۸ درصدی.

اگر به ستون تعداد وام‌های پرداختی نگاهی بیاندازیم، می‌بینیم که در سال ۱۴۰۲ بانک‌های کشور به ۷۳۸ هزار و ۳۵۴ نفر وام داده‌اند. این در حالیست که در سال ۱۴۰۱، ۸۲۱ هزار و ۶۰۳ نفر وام گرفته بودند که افت ۸۳ هزار و ۲۴۹ نفری و کاهش ۱۰ درصدی را نشان می‌دهد.

کدام بانک وام فرزندآوری بیشتری پرداخت کرد؟

جست‌وجو در جداول آماری بانک مرکزی به ما می‌گوید که بانک ملت با پرداخت ۱۵۱ هزار و ۴۹ فقره وام به مبلغ ۹ هزار و ۴۳۳ میلیارد تومان بیشترین تسهیلات  را پرداخت کرده است.

بانک ملت از مجموع ۱۸۵ هزار و ۷۷۷ نفر مراجعه‌کننده به ۱۵۱ هزار و ۴۹ نفر از این تسهیلات  داده است. از این تعداد، ۳۴ هزار و ۷۲۸ نفر در صف وام این بانک مانده‌اند. این آمار و ارقام یعنی تنها حدود ۱۸ درصد در صف وام مانده‌اند و ۸۲ درصد موفق به دریافت وام فرزندآوری شده‌اند.

همچنین بانک ملی ایران ۱۴۷ هزار و ۳۹۸ هزار فقره وام پرداخت کرده است. از مجموع ۱۶۸ هزار و ۵۴۹ نفر متقاضی، ۱۲ درصد یعنی ۲۱ هزار و ۱۹۶ نفر در صف دریافت وام هستند و ۸۸ درصد وام را تحویل گرفته‌اند.

بانک تجارت در این میان، ۸۹ هزار و ۵۳۰ فقره وام به مشتریان خود اعطا کرده است. ۱۲۲ هزار و ۴۹۳ نفر برای دریافت وام به این بانک مراجعه کرده بودند که تا پایان اسفند ۱۴۰۲ نزدیک ۳۲ هزار نفر در صف دریافت وام منتظر ایستاده‌اند. این بانک نیز موفق شده به ۷۴ درصد از متقاضیان خود تسهیلات  پرداخت کند

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط