22:53 - 1403/04/18

اقتصادی

کدام بانک ها سریع تر وام فرزندآوری را پرداخت می کنند؟

شما می توانید با انتخاب نام استان خود بررسی کنید کدام بانک ها زودتر در استان شما وام فرزندآوری را پرداخت می کنند.

کدام بانک ها سریع تر وام فرزندآوری را پرداخت می کنند؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از جالب تر شما می توانید با انتخاب نام استان خود بررسی کنید کدام بانک ها زودتر در استان شما وام فرزندآوری را پرداخت می کنند.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

کدام بانک ها سریع تر وام فرزندآوری را پرداخت می کنند؟

کدام بانک وام فرزندآوری بیشتری پرداخت کرد؟
جست‌وجو در جداول آماری بانک مرکزی به ما می‌گوید که بانک ملت با پرداخت ۱۵۱ هزار و ۴۹ فقره وام به مبلغ ۹ هزار و ۴۳۳ میلیارد تومان بیشترین وام فرزندآوری را پرداخت کرده است.

فرزند آوری

کدام بانک ها سریع تر وام فرزندآوری را پرداخت می کنند؟

بانک ملت از مجموع ۱۸۵ هزار و ۷۷۷ نفر مراجعه‌کننده به ۱۵۱ هزار و ۴۹ نفر وام فرزندآوری داده است. از این تعداد، ۳۴ هزار و ۷۲۸ نفر در صف وام این بانک مانده‌اند. این آمار و ارقام یعنی تنها حدود ۱۸ درصد در صف وام مانده‌اند و ۸۲ درصد موفق به دریافت وام فرزندآوری شده‌اند.

همچنین بانک ملی ایران ۱۴۷ هزار و ۳۹۸ هزار فقره وام پرداخت کرده است. از مجموع ۱۶۸ هزار و ۵۴۹ نفر متقاضی، ۱۲ درصد یعنی ۲۱ هزار و ۱۹۶ نفر در صف دریافت وام هستند و ۸۸ درصد وام را تحویل گرفته‌اند.
بانک تجارت در این میان، ۸۹ هزار و ۵۳۰ فقره وام به مشتریان خود اعطا کرده است. ۱۲۲ هزار و ۴۹۳ نفر برای دریافت وام به این بانک مراجعه کرده بودند که تا پایان اسفند ۱۴۰۲ نزدیک ۳۲ هزار نفر در صف دریافت وام منتظر ایستاده‌اند. این بانک نیز موفق شده به ۷۴ درصد از متقاضیان خود وام فرزندآوری پرداخت کند.

قدرت پرداخت وام فرزندآوری در هر بانک چقدر است؟
قدرت پرداخت وام فرزندآوری در هر بانک چقدر است؟ بانک ملت که ۱۵۱ هزار و ۴۹ فقره وام به مبلغ ۹ هزار و ۴۳۳ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۲ پرداخت کرده است، به طور متوسط ۶۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان به هر متقاضی وام داده است.

ببینیم شرایط دیگر بانک‌ها با توجه به تعداد وام پرداختی کمتر و تعداد پایین‌تر متقاضیان در صف مانده، چگونه است؟ برای مثال، بانک پاسارگاد ۵ هزار و ۳۶۱ فقره وام به مبلغ ۲ هزار و ۹۱۹ میلیارد تومان به مشتریان خود پرداخت کرده است. با یک حساب ساده می‌توان به این نتیجه رسید که این بانک در سال ۱۴۰۲، به طور متوسط ۵۴ میلیون و ۴۸۸ هزار تومان به هر متقاضی وام داده است.

بانک قرض‌الحسنه رسالت، بانک دیگری است که ۱۲۵۷ فقره وام به مبلغ هفت هزار و ۳۴۷ میلیارد تومان وام فرزندآوری پرداخت کرده است. این یعنی به طور متوسط ۵۸ میلیون و ۴۴۸ هزار تومان به هر متقاضی وام داده شده و این در حالیست که متقاضیان در صف مانده این بانک نسبت به بانک پاسارگارد حدود پنج هزار و ۶۰۰ نفر بیشتر است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : جالب تر

مطالب مرتبط