۱۱:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۲

کاپیتان‌های تیم ملی مشخص شدند/ حضور جالب ۴ پرسپولیسی!

بعد از غیبت احسان حاج‌صفی و کریم انصاری‌فرد، جهانبخش کاپیتان اول تیم ملی خواهد بود.

تیم ملی ایران در جدول کلی این رقابت‌ها در بین ۲۴ تیم حاضر در جام ملت‌های آسیا با کسب ۹ امتیاز، هفت گل زده و با تفاضل گل مثبت پنج در صدر بهترین تیم ها قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،اولین اردوی تیم ملی بعد از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا درحالی در تهران در حال برگزاری است که امیر قلعه‌نویی لیست متفاوتی را برای بازی با ترکمنستان انتخاب کرد و شاهد حضور چند چهره جدید در این اردو هستیم. مهم‌ترین اتفاق اردوی تیم ملی غیبت چند ستاره نام‌آشنا و باتجربه است و به نظر می‌رسد در راستای جوان‌گرایی در تیم ملی، این بازیکنان شانس کمی هم برای دعوت شدن در اردوهای بعدی تیم ملی خواهند داشت.

احسان حاج‌صفی و کریم انصاری‌فرد کاپیتان‌های اول و دوم تیم ملی مهم‌ترین غایب‌های این اردو هستند و احتمالا دیگر شاهد دعوت شدن این دو بازیکن باسابقه نخواهیم بود. با توجه به عدم حضور این دو بازیکن، بازوبند کاپیتانی تیم ملی به چه کسانی خواهد رسید؟ علیرضا جهانبخش کاپیتان اول تیم ملی خواهد بود و در صورت حضور در بازی‌های تیم ملی بازوبند را بر بازو خواهد بست.

بعد از جهانبخش سردار آزمون، علیرضا بیرانوند، مهدی طارمی، مهدی ترابی و شجاع خلیل‌زاده نفراتی هستند که شانس بستن بازوبند کاپیتانی تیم ملی را دارند. نکته جالب توجه در این خصوص این است که ۴ نفر از این جمع سابقه بازی برای پرسپولیس را دارند. طارمی و خلیل‌زاده قبلا در پرسپولیس بازی می‌کردند و بیرانوند و ترابی هم‌اکنون بازیکن این تیم هستند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار