۱۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۱۸

کاپشن معروف زلنسکی به ۹۰ هزار پوند در یک حراجی فروخته شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ؛ کاپشن معروف و خاکی رنگ زلنسکی در لندن به قیمت ۹۰ هزار دلار در یک حراجی برای کمک مالی به اوکراین فروخته شد. بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس پیشنهاد داده بود که این کاپشن باید بیش از قیمت پایه که ۵۰...

کاپشن معروف زلنسکی به ۹۰ هزار پوند در یک حراجی فروخته شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ؛ کاپشن معروف و خاکی رنگ زلنسکی در لندن به قیمت ۹۰ هزار دلار در یک حراجی برای کمک مالی به اوکراین فروخته شد.

بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس پیشنهاد داده بود که این کاپشن باید بیش از قیمت پایه که ۵۰ هزار پوند بود، به فروش برسد چون این قیمت به گفته جانسون “مفت و ارزان” است و مردم باید پول بیشتری بابتش بپردازند.

جانسون همچنین گفت: دوستان من از اوکراین حمایت کنید تا کی‌یف این پایتخت بزرگ و کهن اروپایی دیگر هرگز تهدید نشود و اوکراین یکبار دیگر آزاد باشد.

جانسون که نخستین مقام عالی رتبه جهانی بود که پس از حمله روسیه، در پارلمان اوکراین سخنرانی داشت، افزود: انگلیس به تلاش‌هایش برای کمک به اوکراین تا مادامی که نیاز باشد، ادامه می‌دهد. انگلیس سلاح به اوکراین ارسال و به این کشور کمک کرده تا ارتش ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه را عقب بنشاند.

نخست وزیر انگلیس همچنین افزود، این برای پوتین یک فاجعه و برای اوکراین و تمام جهان جای خوشحالی است که زلنسکی، رئیس جمهور است و او را “به راستی، یکی از معتبرترین رهبران دوران معاصر” دانست.

حراجی در “تیت مدرن” با دو برابر قیمت یعنی ۹۰ هزار پوند با این فروش پایان یافت و این پول قرار است صرف کمک به اوکراین شود که از فوریه هدف حمله روسیه قرار گرفته است.

ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین از زمان حمله روسیه با همین کاپشن خاکی رنگ در انظار عمومی دیده شده است.

زلنسکی پیش از برگزاری این حراجی برای جمع آوری کمک‌های مالی برای اوکراین، انگلیس و “بوریس شجاع” را ستود که در کی‌یف با او دیدار داشت.

این حراجی که توسط حراجی “کریستی” برگزار شد دیگر وسایل را نیز به فروش گذاشت که شامل یک پارچ خروس نشان می‌شود که در جریان سفر جانسون به کی‌یف از سوی زلنسکی به او اهدا شد.

 

ANDISHEMOASER News Agency،

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار