۱۳:۰۲ - ۱۴۰۲/۱۱/۱۰

کانون بازنشستگان آجا ارتش| نحوه ورود به سایت کانون بازنشستگان آجا ارتش kbaja.ir

سایت کانون بازنشستگان آجا ارتش kbaja.ir با هدف تسهیل در امور بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران روی کار آمده است.

کانون بازنشستگان آجا

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، کانون بازنشستگان آجا ارتش؛ با توجه به اینکه بستر های مناسب برای ارائه خدمات غیر حضوری به کارکنان دولت روی کار آمده است، طبیعی است که سامانه های مختلفی نیز برای ارائه خدمات به کارکنان و یا بازنشستگان مختلف در کشور روی کار بیایند. کانون بازنشستگان آجا یا ارتش جمهوری اسلامی ایران، با هدف ارائه خدمات غیر حضوری به بازنشستگان عضو در کانون بازنشستگان آجا ارتش، سامانه ای را به نام سایت کانون بازنشستگان آجا ارتش kbaja.ir راه اندازی کرده است.

کانون بازنشستگان نیروهای مسلح

سایت کانون بازنشستگان آجا ارتش kbaja.ir با هدف ارائه خدمات غیر حضوری به کلیه بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران روی کار آمده است. این سامانه خدمات مختلفی را به بازنشستگان آجا و یا ارتش جمهوری اسلامی ایران به صورت غیر حضوری ارائه می کند که باعث می شود مراجعات حضوری به کانون بازنشستگان کشوری ارتش جمهوری اسلامی ایران و یا مراجع مربوطه کاهش پیدا کند.

تمامی بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران و یا همان آجا می توانند با ورود به سایت کانون بازنشستگان آجا ارتش kbaja.ir از خدمات مختلف این سامانه به صورت غیر حضوری استفاده نمایند. همچنین، تمامی اطلاعیه های جدید و به روز مربوط به کانون بازنشستگی ارتش به صورت روزانه و آپدیت شده در سایت kbaja.ir قرار داده می شود که تمامی بازنشستگان و یا افراد دیگر، می توانند با ورود به سایت کانون بازنشستگان کشوری ارتش جمهوری اسلامی ایران ( آجا )، از اطلاعیه های مهم با خبر شوند.

لازم به ذکر است که این سامانه بسیاری از خدمات مربوط به بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران را به صورت غیر حضوری انجام می دهد و به همین خاطر تمامی بازنشستگان کشوری می توانند با ورود به سایت کانون بازنشستگان آجا ارتش جمهوری اسلامی ایران، به صورت غیر حضوری امور خود را انجام دهند. در این صورت، نیازی به مراجعه بازنشستگان به صورت حضوری به کانون های بازنشستگی نیست.

تمامی بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران، می توانند با ورود به سایت کانون بازنشستگان آجا ارتش kbaja.ir از خدمات غیر حضوری قابل ارائه استفاده نمایند.

ارتش جمهوری اسلامی ایران، یکی از ارگان هایی است که هر ساله افراد زیادی از این ارگان بازنشسته می شوند.

دریافت خدمات بازنشستگی با کمک بستر های مجازی، یکی از اهدافی است که در جامعه امروزی ما دنبال می شود. سایت کانون بازنشستگان آجا ارتش kbaja.ir، سایتی برای ارائه خدمات به بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه افرادی که بازنشسته ارتش جمهوری اسلامی هستند، می توانند از خدمات مختلف سایت کانون بازنشستگان آجا ارتش kbaja.ir استفاده نمایند.

با توجه به اهمیت سایت kbaja.ir، در اندیشه معاصر قصد داریم شما را با نحوه ورود و جزئیات مربوط به خدمات کانون بازنشستگان آجا ارتش kbaja.ir آشنا کنیم.

 نحوه ورود به سایت کانون بازنشستگان آجا ارتش kbaja.ir

 

سایت کانون بازنشستگان آجا ارتش kbaja.ir با هدف ارائه خدمات غیر حضوری به بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران روی کار آمده است. کلیه افرادی که بازنشسته ارتش جمهوری اسلامی ایران و یا آجا می باشند، می توانند با ورود به سایت کانون بازنشستگان آجا ارتش kbaja.ir، از خدمات مختلف این سامانه که به صورت غیر حضوری انجام می شود، استفاده نمایند.

تمامی بازنشستگان آجا می توانند با ورود به سایت کانون بازنشستگان آجا ارتش kbaja.ir و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به سیستم مربوط به سامانه کانون بازنشستگی ارتش وارد شوند و از خدمات مربوط به آن نیز استفاده نمایند. لذا در اولین مرحله، لازم است که افراد با مراحل ورود به سایت کانون بازنشستگان آجا ارتش kbaja.ir آشنایی داشته باشند. مراحل ورود به سایت به شرح زیر می باشد.

 

ابتدا در یکی از مرورگر های تلفن همراه و یا لپ تاپ خود، عبارت سایت کانون بازنشستگان آجا ارتش را تایپ و آن را جستجو نمایید. سپس، پس از جستجوی گوگل، بر روی اولین سایتی که با این نام و با آدرس kbaja.ir جستجو شده است، کلیک کنید تا وارد سایت اصلی کانون بازنشستگان آجا ارتش شوید.

 

پس از ورود به سایت می توانید از خدمات مختلف آن استفاده نمایید؛ اما در صورتی که قصد ورود به سیستم کانون بازنشستگان آجا ارتش را دارید، می توانید از بخش اعضا کانون آجا به سامانه وارد شوید. برای این کار می بایست که ابتدا نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید، سپس بعد از وارد کردن کد امنیتی بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

 

نکته : در صورتی که برای اولین بار است که به سامانه کانون بازنشستگان آجا وارد می شوید و یا تا به حال نام کاربری و رمز عبور خود را برای ورود به سامانه تغییر نداده اید، می بایست شماره شناسایی ۱۳ رقمی مربوط به فیش حقوقی خود را به عنوان نام کاربری و ۵ رقم سمت راست کد ملی خود را نیز به عنوان رمز عبور وارد کنید.

تسهیلات سایت کانون بازنشستگان آجا ارتش kbaja.ir

سایت کانون بازنشستگان آجا ارتش kbaja.ir با هدف خدمت رسانی به بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران روی کار آمده است. به همین خاطر خدمات مختلفی را نیز به صورت غیر حضوری به بازنشستگان کشوری ارائه می کند. کلیه افرادی که قصد استفاده از خدمات مختص به اعضاء کانون بازنشستگان کشوری را دارند، می بایست که با نام کاربری و رمز عبور به سایت کانون بازنشستگان آجا ارتش به نشانی اینترنتی kbaja.ir وارد شوند و از خدمات مختلف این سایت استفاده نمایند.

از جمله تسهیلات سایت کانون بازنشستگان آجا ارتش kbaja.ir که در سایت مربوطه ارائه می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

مشاهده اطلاعیه های مهم در سایت کانون بازنشستگان آجا :

تمامی اطلاعیه های مهم کانون بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران در سایت کانون بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران منتشر می شود. شما می توانید بدون ورود به بخش اعضاء از اطلاعیه ها و اخبار مهم کانون مطلع شوید.

دریافت فیش و حکم حقوقی بازنشستگی :

در صورتی که قصد دریافت فیش و حکم حقوقی بازنشستگی خود را دارید، می توانید با ورود به سامانه اعضاء بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران، فیش و یا حکم حقوقی را دریافت کنید.

استفاده از خدمات مسافرتی :

یکی از خدمات کانون بازنشستگان آجا ارتش kbaja.ir، استفاده از خدمات مسافرتی می باشد. برای مشاهده خدمات قابل ارائه برای کانون بازنشستگان کشوری، می بایست که از طریق ورود اعضا، به پنل کاربری خود وارد شوید. پس از ورود به سامانه، می توانید بر روی گزینه مربوط به مسافرت و یا دریافت استراحتگاه کلیک نمایید.

در این بخش امکان رزرو بعضی از هتل های طرف قرارداد ارتش جمهوری اسلامی ایران فراهم شده است.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار