کامنت کنعانی برای کی‌روش به قطر هم رسید!

کامنتی که حسین کنعانی زادگان زیر پست کارلوس کی روش منتشر کرده بود، در قطر نیز بازتاب داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،کامنت کنعانی برای کی‌روش به قطر هم رسید!. حوالی ظهر امروز بود که کارلوس کی روش با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، از تیم ملی و مردم ایران خداحافظی کرد. سرمربی پرتغالی که گفته می شود در آستانه پذیرفتن هدایت تیم ملی قطر است، به صورت تلویحی پایان همکاری خود با فدراسیون فوتبال را اعلام کرد.

جدا از اهمیت این پست اینستاگرامی، اما واکنش حسین کنعانی زادگان، مدافع تیم ملی به خداحافظی سرمربی پرتغالی جالب توجه بود. این بازیکن که در مراحل دوم و سوم مقدماتی جام جهانی در ۱۷ مسابقه از ۱۸ دیدار ممکن به میدان رفته بود، با تغییرات روی نیمکت ایران و جدایی دراگان اسکوچیچ، جایی در تفکرات کی روش نداشت.

در واقع از زمانیکه اسکوچیچ هدایت تیم ملی را برعهده گرفت، شجاع خلیل زاده و حسین کنعانی زادگان در یازده دیدار مراحل مقدماتی جام جهانی و در کنار هم برای تیم ملی به میدان رفته بودند اما با انتخاب کی روش به عنوان سرمربی ایران، آنها به نیمکت تبعید شده و سهم ۲ مدافع ثابت تیم اسکوچیچ در جام جهانی فقط ۴۵ دقیقه حضور کنعانی در نیمه دوم جدال با انگلیس بود.

عدم حضور این ۲ مدافع باتجربه در جام جهانی، باعث دلخوری و عصبانیت آنها از پیرمرد پرتغالی شد. پس از انتشار پست اینستاگرامی کی روش، کنعانی زادگان کامنتی را زیر پست او منتشر کرد و نوشت: تو به ایران خیانت کردی، نه به من و شجاع.

این کامنت در صفحه توییتری عبدالعزیز البریده نیز بازتاب داشت. خبرنگار شبکه الکاس، بزرگترین شبکه کشور قطر با انتشار تصویری از کامنت کنعانی، آن را به عربی ترجمه کرده و حمله بی سابقه مدافع الاهلی به کی روش را پوشش داده است.

این اتفاق در شرایطی رخ داده که گفته می شود کارلوس کی روش در ساعات پیش رو، به عنوان سرمربی جدید تیم ملی قطر معرفی خواهد شد. حضور پیرمرد پرتغالی در کشوری که کنعانی زادگان و خلیل زاده مشغول بازی هستند نیز می تواند از نکات قابل توجه در آینده روابط این سه نفر باشد.

 اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*