۱۳:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹

کالابرگ آذر ۱۴۰۲ کی واریز می شود؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، طرح کالابرگ الکترونیکی ۱۱ قلم کالای اساسی شامل برنج ایرانی، حبوبات، شیر کم‌چرب، پنیر، ماست‌ کم‌چرب،‌ مرغ، تخم‌مرغ، روغن مایع، ماکارونی و قند و شکر، در سبد غذاییِ تعریف شده است و مشمولان این طرح د...

کالابرگ آذر ۱۴۰۲ کی واریز می شود؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، طرح کالابرگ الکترونیکی ۱۱ قلم کالای اساسی شامل برنج ایرانی، حبوبات، شیر کم‌چرب، پنیر، ماست‌ کم‌چرب،‌ مرغ، تخم‌مرغ، روغن مایع، ماکارونی و قند و شکر، در سبد غذاییِ تعریف شده است و مشمولان این طرح در صورت خرید ۲۰۰ هزار تومان از مبلغ یارانه از میان ۱۱ قلم کالای سبد غذایی تعریف شده، مشمول دریافت یارانه تشویقی ۱۲۰ هزار تومانی خواهند شد.

طبق اعلام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، درصورتی که دهک اول تا سوم که ۴۰۰ هزار تومان یارانه دریافت می‌کنند باید ۲۰۰ هزار تومان از یارانه را از سبد تعریف شده خرید کنند تا ۱۲۰ هزار تومان یارانه تشویقی اضافه شامل‌ آنها شود که بدین ترتیب مجموع یارانه دریافتی آنها به نفری ۵۲۰ هزار تومان می‌رسد.

و دهک‌های چهارم تا نهم که ۳۰۰ هزار تومان یارانه دریافت می‌کنند باید مبلغ ۲۰۰ هزار تومان را از سبد مذکور خرید کنند تا ۱۲۰ هزار تومان یارانه تشویقی و اضافی شامل حال آنها شود؛ به عبارتی یارانه دریافتی این دهک‌ها در صورت خریدشان به نفری۴۲۰ هزار تومان افزایش می‌یابد.

کالابرگ آذر ۱۴۰۲ کی واریز می شود؟

در مورد یارانه آذر ۱۴۰۲، اگر سرپرستان خانوار از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند، این یارانه به صورت نقدی برای آن‌ها قابل برداشت است. در صورت استفاده از کالابرگ الکترونیکی، مبلغ کامل یارانه از حساب سرپرست کسر شده و باقی‌مانده به حساب ایشان واریز می‌شود

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار