کارلوس کی‌روش از گزینه‌های فدراسیون آفریقا خارج شد

با اعلام یک رسانه آفریقایی، کارلوس کی‌روش از گزینه‌های هدایت تیم ملی فوتبال آفریقای جنوبی خارج شده است. خبرورزشی – فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی در حال برنامه ریزی برای انتخاب سرمربی جدید تیم ملی این کشور است. طبق اعلام نشریه «Kickoff» آفریقای جنوبی، سرمربی بعدی تیم ملی این کشور تا روز دوشنبه ۱۲ آوریل (دو […]

با اعلام یک رسانه آفریقایی، کارلوس کی‌روش از گزینه‌های هدایت تیم ملی فوتبال آفریقای جنوبی خارج شده است.

کارلوس کی‌روش از گزینه‌های فدراسیون آفریقا خارج شد

خبرورزشی – فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی در حال برنامه ریزی برای انتخاب سرمربی جدید تیم ملی این کشور است. طبق اعلام نشریه «Kickoff» آفریقای جنوبی، سرمربی بعدی تیم ملی این کشور تا روز دوشنبه ۱۲ آوریل (دو روز دیگر) مشخص خواهد شد.

این نشریه به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرد سرمربی بعدی آفریقا، قطعاً مربی داخلی خواهد بود. گزینه‌هایی چون بنی مک کارتی، پیتسو موسیمانه، استیو کومفِلا و نیل تووی از مربیان مدنظر فدراسیون آفریقا هستند.

به این ترتیب کارلوس کی‌روش که سابقه هدایت تیم‌هایی چون رئال مادرید، تیم ملی پرتغال، تیم ملی ایران و تیم ملی کلمبیا را در کارنامه دارد، از گزینه‌های فدراسیون آفریقا خارج شده است.

پیش از این گفته می‌شد کی‌روش که سابقه هدایت بافانا بافانا را داشته هم یکی از نفرات مدنظر برای نشستن روی نیمکت این تیم است.

خبر ورزشی