۰۴:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱

کارت های همستر کامبت امروز دوشنبه ۲۱ خرداد و دریافت پنج میلیون سکه رایگان

برای دریافت ۵ میلیون سکه‌ی بخش کمبو همستر کامبت باید سه کارت مخصوص هر روز را از چهار بخش Markets ،PR&Team ،Legal و Specials خریداری کنید

کارت های همستر کامبت امروز دوشنبه ۲۱ خرداد و دریافت پنج میلیون سکه رایگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، برای دریافت ۵ میلیون سکه‌ی بخش کمبو همستر کامبت باید سه کارت مخصوص هر روز را از چهار بخش Markets ،PR&Team ،Legal و Specials خریداری کنید. یافتن این کارت‌ها میان صدها گزینه، کاری زمان‌بر است و علاوه‌بر این سکه‌های کنونی شما را کاهش خواهد داد. ما هر روز کارت‌های دیلی کمبو را برایتان قرار می‌دهیم تا بدون صرف زمان و سکه‌ی اضافه، بتوانید ۵ میلیون سکه همستر کامبت رایگان دریافت کنید.

آیا بازی همستر کلاه بردای است یا خیر؟

IMG_1663
برای پاسخ به این سوال هنوز زود است. از طرفی این بازی بر پلتفرم تون تلگرام قرار گرفته و هنوز هیچ فعالیت مشکوکی از آن مشاهده نشده است و از طرفی دیگر تا زمانی که توکن‌های آن لیست نشوند نمی‌توان به صورت قطع به یقین گفت که آیا کلاه‌بردای است یا خیر.

در اصل اینکه آیا بازی همستر کامبت قانونی باشد یا خیر هنوز آنطور که باید برای هیچ کسی مشخص نیست. با توجه به کاربران میلیونی و همچنین همکاری این پروژه با صرافی‌های معتبری چون بینگ ایکس، نمی‌توان نسبت به آینده آن چندان هم بد بین بود؛ پس با قبول این واقعیت به بررسی عمیق‌تر این بازی تلگرامی خواهیم پرادخت.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط