۱۳:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۰

کارت های امروز همستر کامبت یکشنبه ۲۰ خرداد و دریافت پنج میلیون سکه رایگان

سه کارت مخفی همستر کامبت امروز جمعه با جایزه 5 میلیونی یک شنبه را به زودی به شما نشان می دهیم و عکس کارت ها و نام جایزه مخفی را می گذاریم.

کارت های امروز همستر کامبت یکشنبه ۲۰ خرداد و دریافت پنج میلیون سکه رایگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، برای دریافت ۵ میلیون سکه‌ی بخش کمبو همستر کامبت باید سه کارت مخصوص هر روز را از چهار بخش Markets ،PR&Team ،Legal و Specials خریداری کنید. یافتن این کارت‌ها میان صدها گزینه، کاری زمان‌بر است و علاوه‌بر این سکه‌های کنونی شما را کاهش خواهد داد. ما هر روز کارت‌های دیلی کمبو را برایتان قرار می‌دهیم تا بدون صرف زمان و سکه‌ی اضافه، بتوانید ۵ میلیون سکه همستر کامبت رایگان دریافت کنید.

کارت های امروز ۲۰ خرداد؟

IMG_1655
سه کارت مخفی همستر کامبت امروز جمعه با جایزه ۵ میلیونی یک شنبه را به زودی به شما نشان می دهیم و عکس کارت ها و نام جایزه مخفی را می گذاریم.

همستر کامبت اکنون امکان اتصال به کیف پول‌های سازگار با TON را فراهم کرده است که پیشنهاد می‌شود از کیف پول Tonkeeper استفاده کنید. برای استفاده از این کیف پول نیازی به نصب اپلیکیشن ندارید و مراحل از طریق ربات Wallet تلگرام نیز قابل انجام است. اما درصورت تمایل می‌توانید تون کیپر را روی گوشی خود نصب کنید.

درصورت تمایل ابتدا کیف پول رمزارز Tonkeeper را از گوگل‌پلی یا اپ‌استور دانلود و روی گوشی هوشمند خود نصب کنید و آن‌را راه‌اندازی کنید.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط