۲۱:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲

محیط زیست

چگونه چمن خود را دوباره بذرپاشی کنیم!

اگر چمن شما علف های هرز است یا چمن شما نامناسب است، با شروع دوباره یک چمن جدید سالم ایجاد کنید. تمام مراحل ما را برای موفقیت دنبال کنید.

چگونه تیغه های ماشین چمن زنی را به درستی تیز کنیم؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،اگر چمن شما علف های هرز است یا چمن شما نامناسب است، با شروع دوباره یک چمن جدید سالم ایجاد کنید. تمام مراحل ما را برای موفقیت دنبال کنید.برای اطلاعات بیشتر با اندیشه معاصر همراه باشید.

ابزار مورد نیاز

چنگک جارو
چنگک جمع کردن باغ
ماشین چمن زنی
پنجه برقی
بیل
غلتک چمن
پخش کننده
آب پاش
مواد مورد نیاز
پلاستیک سیاه یا علف کش
بذر علف
کود استارت
تسریع کننده بذر
تهویه کننده خاک

چگونه تیغه های ماشین چمن زنی را به درستی تیز کنیم؟

چگونه چمن خود را دوباره بذرپاشی کنیم!

<h3>با شروع دوباره یک چمن سالم ایجاد کنید

بیایید از همان ابتدا به این موضوع پی ببریم: ان سالم تحت تأثیر بیماری های ان یا علف های هرز قرار نمی گیرد. بنابراین اگر به نظر می رسد که به جای علف، علف های هرز پرورش می دهید، این نشانه مشکل جدی تری است. و این ممکن است به معنای کشتن علف‌ها و شروع دوباره با کاشت مجدد ان باشد.این یک پروژه بزرگ کاشت مجدد ان است که چندین آخر هفته طول می کشد و ممکن است برای اجاره تجهیزات، تهویه کننده خاک و بذر تا ۲۵¢ در هر فوت مربع هزینه داشته باشید. اگر می‌خواهید بیشتر هزینه کنید، می‌توانید به جای کاشت بذر، خاک بکارید، اما مراحل آزمایش و اصلاح خاک را نادیده نگیرید.</p&gt;</p&gt;

&lt;h3>چمن خود را ارزیابی کنید

کشتن همه چیز و شروع از صفر نباید اولین گزینه شما باشد. در عوض، با کاربردهای نقطه ای علف کش، جداسازی و هوادهی هسته شروع کنید. کاشت آبی گزینه دیگری برای تقویت انها است. اما اگر در شروع فصل رشد بعدی همچنان بیش از ۶۰ درصد علف های هرز را مشاهده کردید، باغچه شما آنقدر دور است که نمی توانید ذخیره کنید. بهترین گزینه شما این است که همه آن را بکشید و دوباره بکارید.

چه زمانی کاشته شود

برای شروع پروژه ای مانند این، زمان های خوب و بد سال وجود دارد. در آب و هوای سرد، بذران جدید را در اوایل بهار بکارید، زیرا چمن ها تازه از زمستان بیرون می آیند (اوایل تا اواسط آوریل) یا اواخر تابستان از حدود اواسط اوت تا اواسط سپتامبر. در آب و هوای گرم، در اواخر بهار / اوایل تابستان بکارید. اگر مطمئن نیستید، برای دریافت مشاوره کاشت از یک متخصص ان، با خدمات ترویج محلی خود تماس بگیرید.آیا برای شروعی تازه آماده اید؟ فقط راهنمای ما را برای نحوه کاشت بذر ان در ان موجود دنبال کنید و خوشحال ترین صاحب خانه در بلوک خود خواهید بود.

برای دریافت خبرنامه ما ثبت نام کنید

پروژه های DIY را مانند یک حرفه ای کامل کنید! برای دریافت خبرنامه ما ثبت نام کنید!یک تجزیه و تحلیل خاک دریافت کنیدبیل خود را حدود ۶ اینچ در عمق فرو ببرید و یک شمع خاک را بیرون بکشید. سپس بخشی از دوشاخه (بالا به پایین) را برش دهید. علف ها و سنگ ها را جدا کرده و تمام نمونه ها را با هم مخلوط کنید. تا زمانی که به نتایج تجزیه و تحلیل خاک نرسیده اید، حتی به کاشت مجدد فکر نکنید. با یک سرویس توسعه محلی تماس بگیرید یا در اینترنت برای آزمایشگاه آزمایش خاک در نزدیکی خود جستجو کنید.سه مکان مختلف در اطراف  خود انتخاب کنید و نمونه برداری کنید. آنها را با هم مخلوط کرده و در ظرفی بریزید. در فرم آزمایشگاهی توجه داشته باشید که علف جدیدی می کارید و اینکه آیا بریده ها را هنگام چمن زنی کیسه می کنید یا آنها را به ان باز می گردانید. در عرض چند هفته، گزارشی حاوی توصیه هایی در مورد اینکه کدام کودها یا تیمارهای خاک را باید اضافه کنید، دریافت خواهید کرد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط