23:28 - 1403/04/19

اقتصادی

چه افرادی امکان استفاده از وام طرح «تامین رفاه» را دارند؟

در بانک رفاه کارگران حساب دارند، امکان استفاده از وام طرح «تامین رفاه» این مجموعه را دارند. مبلغ این وام حداکثر 100 میلیون

چه افرادی امکان استفاده از وام طرح «تامین رفاه» را دارند؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از خبرجو ۲۴ در بانک رفاه کارگران حساب دارند، امکان استفاده از وام طرح «تامین رفاه» این مجموعه را دارند. مبلغ این وام حداکثر ۱۰۰ میلیون برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

چه افرادی امکان استفاده از وام طرح «تامین رفاه» را دارند؟

کارکنان شاغل در وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تامین اجتماعی، شرکت‌های زیرمجموعه شستا، سازمان بهزیستی و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور که در بانک رفاه کارگران حساب دارند، امکان استفاده از وام طرح «تامین رفاه» این مجموعه را دارند. مبلغ این وام حداکثر ۱۰۰ میلیون تومان است.

وام قرض الحسنه ۱۰۰ میلیونی

وام

چه افرادی امکان استفاده از وام طرح «تامین رفاه» را دارند؟

آن دسته افراد واجد شرایطی که به دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی علاقمندند بهتر است با در دست داشتن مدارک مربوط به حساب جاری خود، به شعبه‌ای که در آن سپرده دارند مراجعه کنند تا به تکمیل فرم قرارداد تسهیلات بپردازند. لازم به ذکر است که به منظور دریافت این وام باید ضامن رسمی داشت و ضمنا وام گیرنده باید حداقل ۱۰ درصد مبلغ وام را از قبل آماده کرده و به بانک ارائه بدهد تا پایان پرداخت اقساط به عنوان تضمین دیگر مسدود شود. این تسهیلات با سود ۲۳ درصدی به مشتری پرداخت می‌شود. ضمنا این تسهیلات باید حداکثر طی ۳۶ ماه بازپرداخت شود.

با در نظر گرفتن مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط به ۳ میلیون و ۸۷۰ هزار و ۹۷۲ تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات ۳۹ میلیون و ۳۵۴ هزار و ۹۹۸ تومان بوده و جمع رقم وام و سود آن نیز ۱۴۰ میلیون و ۶۴ هزار و ۹۹۸ تومان است.

بانک رفاه کارگران از سال ۱۳۴۰ با ارائه خدمات پولی و بانکی مجاز وارد سیستم بانکداری کشور شد و از ان زمان تاکنون انواع خدمات پولی و بانکی را ارائه می‌دهد. اکنون دامنه خدمات این مجموعه گسترده شده که از آن جمله می‌توان به سپرده گذاری، تسهیلات و تعهدات ریالی و ارزی، بانکداری اینترنتی، پرداخت، قبض و شارژ و … اشاره کرد.

با توجه به تورم‌های زیادی که در اقتصاد کشور وجود دارد، یکی از راه‌های خرید مایحتاج یا راه اندازی یک کسب وکار جدید، دریافت وام یا تسهیلات بانکی است. بانک رسالت، مهر ایران، ملی و ملت طرح های تسهیلاتی خوبی دارند که در ادامه به توضیح هر یک خواهیم پرداخت.

مدتی است که بانک رسالت خدمات خوبی در زمینه تسهیلات بانکی ارائه می‌کند و امکاناتی همچون افتتاح غیرحضوری حساب کار مشتریان این بانک را آسان کرده است. در حال حاضر دو تا از وام‌های این بانک مورد توجه قرار گرفته اند:

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : خبرجو24

مطالب مرتبط